6. Penye, Tekstil ve Teknolojileri Fuarı 8 Şubat’ta açılıyor

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) KOSGEB, Penye Konfeksiyon ve İmalat Hazır Giyim Derneği (PENKON), Moda ve Hazır Giyim Federasyonu ...
6. Penye, Tekstil ve Teknolojileri Fuarı 8 Şubat’ta açılıyor

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) KOSGEB, Penye Konfeksiyon ve İmalat Hazır Giyim Derneği (PENKON), Moda ve Hazır Giyim Federasyonu destekleriyle, Akort Fuarcılık tarafından düzenlenen ‘6'ıncı Penye, Tekstil ve Teknolojileri Fuarı (PENTEX)’ fuarı, törenle ziyaretçilere kapılarını açacak.

Ortadoğu Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilecek PENTEX Fuarı, 8 Şubat Çarşamba günü düzenlenecek törenle ziyaretçilere kapılarını açacak. Çarşamba günü saat 14:00'te resmi açılışının yapılacağı fuara, Gaziantep başta olmak üzere, Adana, Ankara, Aydın, Denizli, Diyarbakır, İstanbul, Kahramanmaraş, Kayseri, Konya, Mersin illerinden 120 firma ve 250 marka ürün sergilenecek. Fuarda, penye ürünleri, konfeksiyon ürünleri, kumaş, kumaş ürünleri, dikiş makineleri, konfeksiyon yan sanayi ve aksesuarları, etiketleme ve desen baskı sistemleri, katlama ve paketleme makineleri, temizleme makineleri, kalite kontrol ve metraj ölçüm makineleri, ütü makine ve presleri, depolama ve askı sistemleri gibi ürün grupları ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. Türkiye genelinden profesyonel ziyaretçilerin yanı sıra, Suriye, Irak, Lübnan, Birleşik Arap Emirlikleri, Kuzey Afrika ve Türki Cumhuriyetleri’nden yaklaşık 20 bin kişinin fuarı ziyaret etmesi bekleniyor.

Beş gün sürecek olan fuar 10:00 – 18:30saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

GÜNDEM
İHA
1.02.2017
Etiketler

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin