“AK FİKİR” MASADA

Ak Parti’de son dönemde görevini tamamlayan bazı seçilmişler tarafından kurulan grup toplantı üzerine toplantı düzenliyor
“AK FİKİR” MASADA

Ak Parti Gaziantep teşkilatlarında görev almış ve görevi sona eren bazı seçilmişlerin öncülüğünde kurulan “Ak Fikir” gurubu çalışmalarını sürdürüyor. Oğuzeli Belediyesi eski Başkanı Bekir Öztekin, ve çok sayıda eski belediye meclis üyesinin birlikteliğiyle oluşan Ak Fikir gurubu yapılacak olan merkez ilçe kongreleri ve ardından yapılacak olan il kongresine yönelik dışa dönük fikir alış verişinde bulunuyorlar.

İL VE İLÇE BAŞKANLARIYLA ÖZEL GÖRÜŞMELER

Bir süre önce kurularak çalışmalarına başlanılan Ak Fikir gurubu üyeleri arasında Oğuzeli Belediyesi eski Başkanı Bekir Öztekin, Şehitkamil Belediye Meclisinin eski Üyelerinden Mehmet Emin Hafif, Mehmet Erdoğan, Büyükşehir Belediyesi eski Başkan Vekili Ünsal Göksen gibi isimler yer alıyor. Ak Fikir gurubu ilçe başkanlarının ardından geçtiğimiz günlerde Ak Parti İl Başkanı Eyüp Özkeçeci’yle bir araya geldi. Yapılacak olan ilçe ve il kongreleri ile 2019 seçimlerine ilişkin Ak Parti’nin yerelde yapması gereken çalışmalar hakkında Özkeçeci’yle görüş alış verişinde bulunan grup üyeleri geçtiğimiz hafta içerisinde ise rutin toplantıların gerçekleştirildiği bir otelde Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile bir araya geldi.

“DAHA DİNAMİK BİR PARTİSEL ÇALIŞMA İÇİN”

Gurubun önemli isimlerinden Bekir Öztekin, Ak Parti’nin ilk kurulduğu yıllarda ki gibi daha aktif ve daha iyi çalışmalara imza atılabilmesi için yola çıktıklarını dile getirdi. Gaziantep’te Ak Parti’nin her zaman iri ve diri olduğunu anlatan Öztekin, “Bizler geçmiş dönemlerde birçok makamda görev aldık ve görev sürelerimizi başarılı bir şekilde tamamladık. Şimdi ise partimizin kurulduğu ilk yıllarda ki gibi daha coşkulu olabilmesi için ben ve arkadaşlarım birlikte bazı çalışmalar yapıyoruz. Partimizde geçmiş dönemlerde görev almış tüm isimlerde bir araya gelerek fikir alış verişinde bulunuyoruz. İşte bu yolda bugün seçilmiş olan il, ilçe başkanlarımızın yanı sıra belediye başkanlarımızla da bir araya geliyoruz. Amacımız 2019 seçimlerine daha iri ve diri gidebilmek. Bu yolda Cumhurbaşkanımızın söylemleri doğrultusunda harekete ederek partimizi bir adım daha ön saflara götürmek istiyoruz” diye konuştu.

YAŞAM
Bülent Öner
12.11.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin