AK Parti Gaziantep Milletvekili Uzer...

AK Parti Gaziantep Milletvekili Uzer diplomatik anlamda yapamadıklarını STK yapılanmaları ile sahada icra eden dış destekli...
AK Parti Gaziantep Milletvekili Uzer...

AK Parti Gaziantep Milletvekili Uzer diplomatik anlamda yapamadıklarını STK yapılanmaları ile sahada icra eden dış destekli derneklerin takipleri altında olacağını söyledi.

Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Milletvekili Uzer, Gaziantep'te çığ gibi büyüyen ve sayıları 250'i bulan yabancı derneklerin faaliyetleri ve kimler tarafından desteklendiğini takip ettiklerini belirtti.

Bu derneklerin takipleri altında olduğunu belirten Milletvekili Uzer, “Diplomatik anlamda yapamadıklarını STK yapılanmaları ile sahada icra eden dış destekli Dernekler bundan böyle yakın takibimizde olacak. Gaziantep'te çığ gibi büyüyen ve sayıları 250'i bulan yabancı derneklerin faaliyetleri ve kimler tarafından desteklendiğini takip etmeliyiz. Ayrıca Gaziantep'te 23-24 Mart'ta yapılacak Hollanda Krallığı'nın desteklediği STK diyalog toplantısını iptal eden Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i kutluyorum. Hollanda'ya anladıkları dilden cevap vererek, kardeş şehir Nijmegen protokölünü iptal eden Gaziantep Büyükşehir ve meclisini kutluyorum” ifadelerini kullandı.

GÜNDEM
Haber Merkezi
14.03.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin