Başbakan Yardımcısı Şimşek sağlıkçılarla bir araya geldi

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Göznuru Göz Hastanesini ziyaret ederek, hastane...
Başbakan Yardımcısı Şimşek sağlıkçılarla bir araya geldi

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Göznuru Göz Hastanesini ziyaret ederek, hastane Başhekimi Opr. Dr. Cem Öztürkmen ve diğer hekimler ile bir araya geldi.

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek ve AK Parti İl Başkanı Sayın Mehmet Eyup Özkeçeci, Gaziantep Özel Göznuru Göz Hastanesinin düzenlediği programa katıldı.

Özel Göznuru Göz hastanesi yetkililerinden bilgi alan Şimşek, hekim ve personellerle sohbet etti. Göznuru Göz Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Cem Öztürkmen'i Gaziantep'in ilk göz hastanesi olmaları ve vermiş oldukları hizmetlerden dolayı tebrik eden Şimşek, referandum hakkında da açıklamalarda bulundu. Anayasa değişikliğine ilişkin Şimşek, Cumhurbaşkanlığı hükumet sisteminin bir ihtiyaçtan doğduğuna dikkat çekti. Başbakan Yardımcısı Şimşek, "Türkiye için çok kritik bir karar, Türkiye'nin rejimini değiştirmenin söz konusu olmadığını, vatandaşımız anayasa değişikliği paketinin içeriğini öğrendikçe çok güçlü bir şekilde destek vereceklerdir“ dedi.

Gaziantep Özel Göznuru Göz Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Cem Öztürkmen, katılımlarından dolayı Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek’e teşekkürlerini bildirdi.

GÜNDEM
İHA
14.03.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin