GKV’li sporculara ödül yağmuru

GKV Özel Ortaokulunda düzenlenen törenle çeşitli sportif faaliyetlerde...
GKV’li sporculara ödül yağmuru

GKV Özel Ortaokulunda düzenlenen törenle çeşitli sportif faaliyetlerde başarı elde eden öğrenciler ödüllendirildi.

Gerek ferdi gerekse takım oyunlarında elde edilen derecelerinden dolayı ödüllendirilen öğrenciler elde ettikleri başarının mutluluğunu yaşarken önümüzdeki süreçlerde daha iyi başarılar elde etmek için var güçleriyle çalışacaklarını ifade ettiler. Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları Genel Müdür Yardımcısı Can Hoşcan’ın da katıldığı ödül töreninde 2016-2017 eğitim öğretim yılı GKV Özel Ortaokulunun katıldığı çeşitli sportif faaliyetlerde derece elde eden spor takımları ve ferdi branşlarda yarışan sporculara düzenlenen törenle madalya ve başarı belgeleri verildi.

Derece yapan takımlar arasında GKV Özel Ortaokulu Yıldız Erkek Basketbol Takımı, Küçük Erkek Basketbol Takımı, Küçük Voleybol Kız Takımı, Tenis Erkek Takımı, Tenis Kız Takımı, Küçük Yüzme Kız Takımı sporcuları ödüllendirilirken farklı branşlarda ferdi yarışan sporcularda ödüllerini alkışlar arasında GKV Özel Okulları Genel Müdür Yardımcısı Can Hoşcan ve Ortaokul Müdür Yardımcısı Yeliz Bircan’dan aldı.

Düzenlenen törende takımların başarısında büyük rol oynayan Beden Eğitimi Zümre Başkanı Ebru Akgül, antrenör Mahmut Şahinler ve Beden Eğitimi Öğretmeni Hakan Kaplan’a da günün anısına ödül verildi. 2016-2017 eğitim öğretim yılının akademik başarılar yanında sportif başarılarla da taçlandırıldığını ifade eden GKV Özel Genel Müdür Yardımcısı Can Hoşcan eğitim ve sporun bir birinden ayrılmaz iki unsur olduğunu ifade ederek başarılı sporcuları ve onların başarısında büyük emekleri bulunan teknik adamlar ve beden eğitimi öğretmenlerini kutladı.

SPOR
Haber Merkezi
29.03.2017
Etiketler

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin