14. Sokak Basketbolu Turnuvası başvuruları başladı

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından katılımcılık, fırsat yaratma, centilmenlik ve...
14. Sokak Basketbolu Turnuvası başvuruları başladı

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından katılımcılık, fırsat yaratma, centilmenlik ve saygı kavramları temel alınarak gençlerimizin boş zamanlarını daha etkin kullanmalarını sağlamak, spora olan ilgilerini arttırmak ve yeteneklerini ortaya çıkarmak amacıyla her yıl düzenlenen Sokak Basketbolu Turnuvası’nın başvuruları başladı.

Her yaş kategorisinden kız ve erkek basketbol severlerin katılabildiği ve bu yıl 14’üncü yapılacak turnuva Hayri Tütüncüler Parkı içinde bulunan ve sadece basketbol için düzenlenmiş bir alanda gerçekleştirilecek. Turnuva 4-7 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek.

GENEL BİLGİLER VE BAŞVURU KOŞULLARI

Sokak Basketbolu Turnuvası katılım başvuruları başladı. Başvurular 3 Mayıs Pazartesi gününe kadar Gaziantep Büyükşehir Belediyesi internet sayfasından online olarak yapılacaktır.

Sokak Basketbolu Turnuvası'na Süper Minik 2007/2009, Minik 2005/2006, Küçük 2003/2004, Yıldız 2001/2002, Genç 1999/2000, Master 1998 ve üzeri yaş kategorilerinde ki sporcular katılabilecektir.

Uygunsuz ve genel ahlaka aykırı takım isimleri için takım kaptanı ile iletişim sağlanacak ve takım ismi değişimi sonrası fikstüre dahil edilecektir. 18 yaş altı sporcular için veli izin belgesi zorunluluğu bulunmaktadır.

Bir sporcu en fazla iki kategoride yarışabilir, her iki kategoride dereceye girmesi durumunda kazanacağı ödüllerden yalnızca birinden faydalanabilir.

 

SPOR
Haber Merkezi
28.04.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin