15 günde bir ahilik duası edilecek

15 günde bir ahilik duası edilecek

Gaziantep’te bundan sonra Almacı Pazarının olduğu alanda 15 günde bir ahilik duası edilecek. Gaziantep İl Müftüsü Ahmet Çelik, esnafın işlerinde daha bereketli günler görmesi için duanın düzenli olarak 15 günde bir okunacağını anlattı.

Gaziantep Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (GESOB) Başkanı Ömer Küsbeoğlu, GESOB Başkan Vekili Salman Çelikadam, Gaziantep İl Müftüsü Ahmet Çelik, Ticaret İl Müdürü Bilal Yazıcı ile bazı meslek odalarının başkanları ile düzenlenen toplantıda ahilik duasının okunacağı alanla ilgili olarak görüş alış verişinde bulundular. GESOB Başkanı Ömer Küsbeoğlu, “Gaziantep Ahilik Haftası kutlamalarında herkes tarafından takdir gören bir kent oldu. Bu yıl ki Ahilik Haftası kutlamalarına daha var ama bizler il müftümüzün öncülüğünde bundan sonra 15 günde bir Almacı Pazarının olduğu alanda ahilik duası okunacak” diye konuştu.

GÜNDEM
Fatih Çeliktürk
14.03.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin