15 Temmuz’da ücretsiz

15 Temmuz’da ücretsiz

Gaziantep Para Müzesi sahibi Esat Kaplan, 15 Temmuz darbe kalkışmasının yıldönümü nedeniyle 15 Temmuz ve sonrasında 1 hafta boyunca müzenin ücretsiz olarak gezilebileceğini dile getirdi. Kaplan, FETÖ darbe kalkışması karşısında millet olarak dik durduklarını dile getirdi.

“MÜZEDE 15 TEMMUZ’U UNUTTURMAYACAĞIZ”

15 Temmuz darbe girişiminin ardından müzede kurdukları alanda darbe girişimini unutturmayacaklarını anlatan Esat Kaplan, müzenin 15 Temmuz’un yıldönümünde ücretsiz olacağını kaydetti. Kaplan açıklamasında, “Bu hain darbe girişimine karşı ülke ve millet olarak dik durduk ve püskürttük. 15 Temmuz’da önemli bir kahramanlık örneğine ülke olarak imza attık. Biz bu nedenle 15 Temmuz’da ve sonrasında ki 1 haftalık sürede müzemizi ücretsiz olarak vatandaşlarımıza gezdireceğiz. Müzemizde yer alan 15 Temmuz köşesini Gaziantepli vatandaşlarımızın gezmesini istiyoruz” diye konuştu.

“PARA MÜZESİ OLARAK ETKİNLİKLERE KATILACAĞIZ”

15 Temmuz’da 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda düzenlenecek etkinliklere para müzesi olarak katılacaklarını anlatan Esat Kaplan, birlik ve beraberliğin perçinleşeceği bu etkinliklerde üzerlerine düşen görevleri en iyi şekilde yerine getireceklerini anlattı. Kaplan konuya ilişkin şu açıklamalarda bulundu;

“Para Müzesi olarak 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda düzenlenecek etkinliklere katılarak etkinliklere katılan vatandaşlarla bir arada olacağız. Müzemiz bu tarihten itibaren 1 hafta boyunca ücretsiz olarak gezilebilecek. Gaziantepli vatandaşlarımızı müzemizde yer alan 15 Temmuz köşesini görmelerini ve müzemizde yer alacak anı defterini imzalamaya bekliyoruz.”

ÖZEL HABER
Bülent Öner
13.07.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin