15. YILIN EN İYİLERİ ÖDÜLLERİNİ ALDI

Fenerbahçe Gaziantep Futbol Okulunda görkemli kutlama
15. YILIN EN İYİLERİ ÖDÜLLERİNİ ALDI

Fenerbahçe Gaziantep Futbol Okulu, futbolcu yetiştirmede hız kesmiyor. 15 yıldır altyapıdan-üstyapıya giden meşakkatli futbol yolculuğunda en iyileri ödüllendiren Fenerbahçe Gaziantep Futbol Okulu, bu yıl da en iyileri için düzenlediği törende dereceye girenlere coşkulu bir kutlama yaptı.

Şehrimizde bulunan ve yıllardır alt yapıdan futbolcu yetiştiren Fenerbahçe Gaziantep Futbol Okulu, futbolcu yetiştirmede hız kesmiyor.

15 yıldır altyapıdan-üstyapıya giden meşakkatli futbol yolculuğunda en iyileri ödüllendiren Fenerbahçe Gaziantep Futbol Okulu, bu yıl da en iyileri için düzenlediği törende dereceye girenlere coşkulu bir kutlama yaptı.

Alt yapıdan-üstyapıya uzanan futbol yolculuğunda altyapıya sporcu kaynağı oluşturması hedefiyle çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe Spor Okulları Türkiye çapında sporcu adaylarına hizmet vermek için şehrimizde de faaliyet gösteriyor.

Fenerbahçe Gaziantep Futbol Okulu adı altında yıllardır şehrimizde futbolcu adayı yetiştiren okul her yıl, en başarılı öğrencilerini coşkulu bir kutlamayla ödüllendiriyor.

Şehrimizde 15. yılını dolduran Gaziantep Futbol Okulu, her yıl olduğu gibi bu yıl da düzenlediği etkinlik ile hem 15. Yılını kutladı, hem dereceye giren öğrencilere ödüllerini verdi.

Fenerbahçe Gaziantep Futbol Okulunun 15. yılında öğrenciler arasında düzenlenen futbol turnuvası sonuçlandı ve ödüller verildi.

200 öğrenci ve 300 davetli velinin katılımı ile kutlanılan 15. yıl futbol turnuvasında dereye giren takımlar ve öğrenciler şunlar
 
DERECEYE GİREN TAKIMLAR VE ÖĞRENCİLER

7/8 YAŞ GRUBU ŞAMPİYONU MAVİ ŞİMŞEKLER
GOL KRALI ÖMER MUSA DURAK
EN İYİ KALECİSİ YUSUF KAYRA BÜYÜKDEMİR
 
9/10 YAŞ GRUBU ŞAMPİYONU SAVAŞÇI KUŞLAR
GOL KRALI MEHMET KAAN KOCABAŞ
EN İYİ KALECİSİ EMİR GÜLLÜBAŞ
 
11/13 YAŞ GRUBU ŞAMPİYONU ANTEPSENJERMEN
GOL KRALI UĞURCAM DOĞRUCAN
EN İYİ KALECİSİ TACETTİN KAMİL TİMUR
 
14/16 YAŞ GRUBU ŞAMPİYONU ALİ KOÇ SPOR
GOL KRALI AHMET SALİH
EN İYİ KALECİSİ KÜRŞAD DAHAN


GÜNDEM
Haber Merkezi
3.07.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin