25. GAPSHOES Fuarı'nı Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek açacak

25. GAPSHOES Fuarı'nı Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek açacak

Gaziantep'te 19 Temmuz'da kapılarını açacak olan 25. Uluslararası Ayakkabı, Terlik ve Yan Sanayi Fuarı'nın (GAPSHOES) Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek'in de katılımıyla açılışı yapılacak.

Gaziantep Sanayi Odası (GSO), Türkiye Umum Ayakkabıcılar Federasyonu, Gaziantep Kunduracılar Odası ve Küçük ve Orta ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) desteğiyle, Akort Fuarcılık tarafından organize edilen 25. Uluslararası Ayakkabı, Terlik ve Yan Sanayi Fuarı (GAPSHOES), Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek’in katılımıyla 19 Temmuz Çarşamba günü açılacak. Ortadoğu Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek fuara yurt içinden Gaziantep, Adana, Ankara, İstanbul, Kayseri, Konya, Samsun, Sinop, Şanlıurfa ve birçok ilden, yurt dışından ise Çin’den firmalar katılacak. Ayakkabı ve terlik sektörün Türkiye’deki en önemli buluşma adresi konumunda olan GAPSHOES Fuarı’na, Ortadoğu ülkeleri ve Türk Cumhuriyetleri olmak üzere yaklaşık 20 bin ziyaretçinin gelmesinin bekleniyor.

Resmi açılış töreninin saat 14:00’da yapılacağı fuarda, 135 firma ile 350 marka yer alacak. Fuarda, ayakkabı üreticileri erkek, kadın, çocuk, spor, iş emniyet, askeri ayakkabısı, terlik üreticileri, saraciye üreticileri, ayakkabı yan sanayi üreticileri, taban, aksesuar, tekstil, kimyevi maddeler, deri üreticileri büyükbaş, kösele, suni deri üreticileri, ayakkabı makinesi üreticileri, kesim, monte hazır taban, dikim, finisaj, ürün grupları yer alacak.

Dört gün sürecek olan fuar 19-20-21- Temmuz 10:00 - 19:00, 22 Temmuz ise 10:00 18:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

GÜNDEM
İHA
18.07.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin