“7/24 nöbetteyiz”

“7/24 nöbetteyiz”

Eyüpoğlu Mahallesi’nde üst üste yaşanan hırsızlık olayları vatandaşları bezdirdi. Cenk Zorkirişçi adlı vatandaş yaşanan hırsızlık olayları üzerine 24 saate dayalı bekçi uygulaması başlattıklarını dile getirdi. Zorkirişçi bölgeye daha fazla polis ekibinin tahsis edilmesi için başvuruda bulundu.

“POLİSİYE ÖNLEMLER ARTIRILMALI”

Eyüpoğlu Mahallesi’nde kendilerine ait eski Antep evini Butik Otel olarak restore ettiklerini anlatan Cenk Zorkirişçi, restore çalışmalarında sona gelindikçe bölgede hırsızların hedefi durumuna geldiklerini anlattı. Butik Otel inşaat alanında hırsızlık olaylarının oldukça fazla olması üzerine bekçi uygulaması başlattıklarını anlatan Zorkirişçi, “Gece ve gündüz yaşanabilecek hırsızlık olaylarına karşı kendi önlemlerimizi alıyoruz. Sadece bizim bulunduğumuz alan değil bölgede ki hırsızlık olaylarında artış var. Polis ekipleri rutin denetimlerini sürdürüyor fakat buna rağmen hırsızlık olaylarının önüne geçilemiyor” diye konuştu.

“KENDİ ALANIMIZDA HIRSIZLIK YAŞANANACAK DİYE UYUYAMIYORUZ”

Eyüpoğlu Mahallesi Fabrika Sokak’ta Büyükşehir Belediyesine bağlı Kültür Merkezine komşu olan Butik Otel inşaat sahasında defalarca hırsızlık olayının yaşandığına dikkat çeken Cenk Zorkirişçi, “Bir görevli ile olası hırsızlık olaylarını önlemeye çalışıyoruz. Fakat görevli olarak tuttuğumuz kişide hırsızlık olaylarına karışan kişilerle neredeyse başına bela alacak. Bölgedeki hırsızlık olaylarının önüne geçilebilmesi için yetkili mercilere dilekçe ile başvuruda bulunarak bölgede ki polisiye ekip sayısının artırılmasını talep ettim. Şimdi yetkililerin yaptığım başvuruya cevap vermesini bekliyorum” şeklinde konuştu.

GÜNDEM
Bülent Öner
13.12.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin