Abdulkadir Konukoğlu: "Yardım faaliyetlerimizde muhtarlar en büyük destekçimizdir"

Abdulkadir Konukoğlu: "Yardım faaliyetlerimizde muhtarlar en büyük destekçimizdir"

SANKO Holding tarafından muhtarlar ve huzurevi sakinlerine yönelik iftar programı düzenledi. Programda konuşan Sanko Onursal Başkanı Abdülkadir Konukoğlu, "Yardım faaliyerimizde muhtarlar en büyük destekçimizdir" dedi.

Özel bir restoranda düzenlenen iftar yemeğine, SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu, Yönetim Üyesi Cengiz Konukoğlu, Gaziantep Muhtarlar Derneği Başkanı Ökkeş Titiz, Huzurevi Müdür Yardımcısı Ömer Yılmaz, Oğuzeli Eski Belediye Başkanı Bekir Öztekin, Sani Konukoğlu Vakfı Genel Sekteri Naci Boran, Sanko Güvenlik Genel Müdürü Şendoğan Atamaca ve Sanko Personel Direktörü Gündüz Taşkın ile Gaziantep’teki muhtarlar ve huzurevi sakinleri katıldı. Onursal Başkan Konukoğlu, yardım faaliyetlerinde muhtarların kendilerinin en büyük destekçisi olduğuna işaret ederek, “Gerçekleştirdiğimiz yardımların ihtiyaç sahiplerine ve doğru adreslere ulaştırılmasında bizlere yardımları için bütün muhtarlara teşekkür ediyorum ve bayramlarını şimdiden kutluyorum” dedi. Gaziantep Muhtarlar Derneği Başkanı Ökkeş Titiz ise Konukoğlu Ailesine kendilerine desteklerinden ve hayırseverliklerinden dolayı teşekkür ederek, SANKO Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu’na Türk Bayrağı hediye etti SANKO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu da, masaları dolaşarak konukların Ramazanlarını kutladı.
Ayrıca, yapılan çekiliş ile de 3 kişi tam ve 3 kişi de yarım altın kazandı.

GÜNDEM
İHA
13.06.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin