ADAYLAR ART ARDA GELİYOR

24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala Cumhurbaşkanı adayları Muharrem İnce ile Recep Tayyip Erdoğan 3 gün arayla Gazianteplilerle buluşacaklar
ADAYLAR ART ARDA GELİYOR

Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili seçimlerine sayılı günler kala meydanlar iyice ısınmaya başladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Gazianteplilere seslenmek üzere 21 Haziran’da 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda olacak. 3 gün öncesinde ise Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce Gazianteplilerle yine 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda vatandaşlarla buluşacak.

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN 21 HAZİRAN’DA GELECEK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Gazianteplilerle 21 Haziran’da 15 Temmuz Demokrasi Meydanında buluşacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Gazianteplilerle gerçekleştireceği buluşma öncesinde Ak Parti il ve ilçe teşkilatları olağanüstü bir çalışma sergiliyor. Seçime 3 gün kala Gaziantep’te vatandaşlara hitap edecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın toplu açılış töreni gerçekleştirmesi de bekleniliyor.

MUHARREM İNCE 18 HAZİRAN’DA GAZİANTEP’TE

Cumhurbaşkanlığı seçiminin iddialı isimlerinden Muharrem İnce 18 Haziran’da saat 17’de 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda Gazianteplilere hitap edecek. Cumhurbaşkanı Muharrem İnce’nin gelişiyle ilgili olarak Millet İttifakına mensup siyasi partilerin hazırlıkları devam ediyor. Daha önce İYİ Parti Lideri ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener’in geldiği ilimizde ikinci mitingi Saadet Partisi Lideri E-Miting olarak düzenlemişti. Düzenlenecek olan mitinglerle ilgili olarak 15 Temmuz Demokrasi Meydanı ve çevresinde polis kuş uçurtmayacak.

GÜNDEM
Bülent Öner
12.06.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin