Ahmet Uzer oyunu kullandı

Gaziantep AK Parti Milletvekili Ahmet Uzer, Cumhurbaşkanlığı Sistemi ve...
Ahmet Uzer oyunu kullandı

Gaziantep AK Parti Milletvekili Ahmet Uzer, Cumhurbaşkanlığı Sistemi ve Yeni Anayasa  için oyunu Öğümsöğüt İlkokulu-Orta okulunda kullandı.

Türkiye’nin kaderini değiştirecek referandum oylaması için sabahın erken saatlerinde okulları ziyaret eden, Gaziantep AK Parti Milletvekili Ahmet Uzer,  katılımın oldukça yüksek olacağını tahmin ettiğini ifade etti.

MİLLETİMİZE GÜVENİYORUZ

Gaziantep AK Parti Milletvekili Ahmet Uzer, meselenin memleket meselesi olduğunu belirterek, “Türkiye’nin demokrasi hayatındaki en önemli seçimlerinden bir tanesini yaptık. Türkiye Cumhuriyeti Anayasası’ndaki 18 madde de değişiklik yapan yasa tasarısını halkımızın onayına sunduk. Bizde bütün vatandaşlarımız gibi tercihimizi sandığa yansıttık. Çıkacak neticenin vatanımız, milletimiz ve ülkemiz  için en iyisi olacağına inanıyorum. Neticede bu ülke bizim için çok önemli. Türkiye Cumhuriyeti bu coğrafyada güçlü bir şekilde varlığına ihtiyaç duyulan bir ülke. Ülkemiz bu bölgede önemli bir kale. Bundan dolayı, bu seçimi çok önemsiyoruz. Türkiye’nin daha iyi yönetile bilmesi adına bizim halkımızın huzuruna getirdiğimiz bir değişiklikti. Halkımızın büyük desteği ile bu değişikliği gerçekleştirmiş olacağız. Katılım oranının yüzde 90’lar gibi yüksek olması beni ayrıca mutlu etti” dedi.

GÜNDEM
İHA
16.04.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin