Gözyaşları arasında toprağa verildi

Gözyaşları arasında toprağa verildi

Turizmci-İşadamı Ahmet Yılmaz’ın annesi Cennet Yılmaz (66) geçirdiği kal krizi sonucu yaşamını yitirdi. Yavuzeli ilçesinin önde gelen ailelerinden Hacı Yılmaz’ın eşi olan Cennet Yılmaz’ın cenazesi Asri Mezarlıkta Cuma namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından gözyaşları arasında toprağa verildi.

DÜNYAYA GELDİĞİ KÖYDE TOPRAĞA VERİLDİ

Turizmci-İşadamı Ahmet Yılmaz’ın annesi Cennet Yılmaz’ın cenazesi Asri Mezarlıkta Cuma namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Yavuzeli ilçesi Küçükkarakuyulu Köyü’nde aile mezarlığında toprağa verildi. Bahaattin Nakıpoğlu Cami’de Cuma namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından dünyaya geldiği Yavuzeli ilçesinin Küçükkarakuyulu Köyü’nde toprağa verilen Cennet Yılmaz’ın cenaze törenine ailesi, sevenleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Hakimiyet Gazetesi olarak Merhume Cennet Yılmaz’a Allah’tan rahmet, başta oğlu Ahmet Yılmaz olmak üzere tüm ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

GÜNDEM
Bülent Öner
12.01.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin