Ak Parti Gaziantep’te kimler ihraç edildi?

Ak Parti Gaziantep’te kimler ihraç edildi?

31 Mart yerel seçimlerinin ardından Ak Parti’de “ihraç” süreci başlatıldı. Ak Parti Gaziantep İl Başkanlığınca Mehmet Haz öncülüğünde sürdürülen çalışmalar kapsamında çok önemli isimlerin kesin ihraç istemiyle disiplin kuruluna sevk edildiği iddia edildi.

İSİMLER AÇIKLANMADI AMA ÖNEMLİ KİŞİLER VAR!

Yerel seçimlerin hemen ardından Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde kaybedilen oyların hesabını partililerden sorma girişiminde bulunan Ak Parti il yönetimi çok sayıda önemli ismi ihraç istemiyle disiplin kuruluna sevk etti. İhraç istemiyle disipline sevk edilen isimler açıklanmadı ama daha önce birçok görevde yer alan ismin disiplin sürecinde partiden ihraç edileceği iddia edildi.

AK PARTİ OYU DÜŞEN FATMA ŞAHİNLE’LE İLGİLİ SUÇLU ARIYOR

31 Mart yerel seçimlerinin öncesi aday belirleme sürecinde yaşanan tartışmalar ve Ak Parti içerisinde ortaya konan tavırlar bugün kendisini göstermeye başladı. Parti il yönetimi Teşkilattan Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Haz önderliğinde çok önemli isimlerin partiyle olan bağını kesmeye hazırlanıyorlar. Gaziantep Büyükşehir Belediye başkanlığı seçiminde Ak Parti’nin oyu düşmüş ve neden olarak ta partinin ilçe yönetimleri ve ilçe başkan adayları suçlanmıştı.

GÜNDEM
Bülent Öner
7.05.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin