Ak Parti Şehitkamil’e YILMAZ başkan oldu

Ak Parti Şehitkamil’e YILMAZ başkan oldu

AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanlığı’nın 7’nci olağan kongresinde konuşan Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Türkiye’de yaşayan 83 milyon vatandaşın eşit olduğunu belirterek, Türkiye’de hiçbir vatandaşa ikinci sınıf vatandaş muamelesi yapılamayacağını söyledi.

AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanlığı 7’nci olağan kongresi düzenlendi. Merveşehir Stadyumunda düzenlenen kongreye Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, AK Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, AK Parti MKYK Üyesi ve Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in yanı sıra milletvekilleri, ilçe belediye başkanları ile teşkilat başkanları katıldı. Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başlayan kongrede divanın oluşturulmasının ardından konuşmalara geçildi.

Ak Parti Şehitkamil İlçesi 7. Olağan Genel Kurulunda mevcut ilçe başkanı Mehmet Yılmaz tek aday oldu. Merveşehir Stadında pandemi nedeniyle sosyal mesafeye uygun bir şekilde gerçekleştirilen kongreye önemli isimler katıldı. Ak Parti’de başarılı çalışmalara imza atan Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz’ın yönetim kurulunda ise önemli isimler görev alacak. Genç bir yönetim kurulunun oluştuğu Ak Parti Şehitkamil İlçe Başkanlığında gelecek döneme dair hedefler daha da büyüdü.

ADALET BAKANI ABDULHAMİT GÜL  VE AK PARTİ TEŞKİLATLARDAN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCISI  ERKAN KANDEMİR KONGREYE KATILIM SAĞLADI

AK Parti Şerhitkamil İlçesi 7. Olağan Kongresi büyük coşku içerisinde tamamlandı. Merveşehir Stadı’nda sosyal masfeye uygun olarak gerçekleştirilen kongreye Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ERKAN KANDEMİR, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, partililer ve davetliler katıldı. İlçe başkanlığı kongresine katılamayan çok sayıda isim ise mesaj yollayarak yeni oluşacak yönetime ve ilçe başkanına başarılar diledi.

ÇOK SESLİ VE ŞEHİTKAMİL İLÇESİNİ YANSITAN BİR YÖNETİM OLUŞTU

Ak Parti Şehitkamil İlçe Kongresinde yeniden ilçe başkanlığına seçilen Mehmet Yılmaz’ın yönetim kurulu çok sesli ve ilçe geneli kadar kente hitap edecek, halkın sorunlarıyla yakından ilgilenecek ve çözüm önerileri ortaya koyacak isimlerden oluştu. Yeni oluşan yönetimde yaş ortalamasının 41 olurken, meslek dağılımı ise tüm sektörleri kapsayacak şekilde oluşturuldu. Şehitkamil ilçesinde Ak Parti tarafından ortaya konan hizmetlerin gelecek dönemde de daha kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmesine yönelik oluşan yeni yönetim gelecek döneme damga vuracak.

GÜNDEM
Aysu Yıkmış
11.10.2020

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin