AK PARTİ’DE A TAKIMI BELİRLENDİ

AK PARTİ’DE A TAKIMI BELİRLENDİ

İl Başkanı Özkeçeci, A Takımını oluşturmak için harıl harıl çalışırken, icraya son şeklini verdi.

Geçtiğimiz hafta 7. Olağan kongresini gerçekleştiren Ak Parti Gaziantep İl teşkilatında, yürütme kurulu üyeleri belirlendi.  Ak Parti kulislerinde konuşulanlara göre, Eyüp Özkeçeci'nin A takımı için sıkı bir çalışma yaptığı belirtiliyor. Özkeçeci'nin, yaptığı istişarelerin ardından yürütmeyi açıkladı.

 Ak Parti Gaziantep İl Başkanlığı İcra Kurulu şu şekilde oluştu; Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanlığıma Ertuğrul Teymur, Teşkilat Başkanlığı’na Ömer Marakoğlu, Sosyal İşler Başkanlıpına Zehra Ünal, Yerel yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcılığına Bayram Kemal Kılıç, Tanıtım Medya Başkanlığı’na Eyup Kavas,Dış ilişkiler başkanı Ahmet Parlak, Seçim İşleri Başkanı Mustafa Edip İzol, Ekonomi işleri başkanı Faruk ,Eruslu, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mahmut Birlik ,İnsan hakları başkanı Abdurrahman İnal, Mali ve idari işler Başkanı Mehmet kaplan ,Çevre şehir ve kültür başkanı Mustafa Kılınç, Ar-ge başkanı Tuğba Satıl Alkan, İl sekreteri Abdulkadir Güven getirildi.

GÜNDEM
Haber Merkezi
22.02.2021

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin