AK PARTİ’DE ADAY BOLLUĞU!

Ak Parti’de Gaziantep İl Başkanlığına düşünülen isimler önümüzdeki hafta mülakat için parti genel merkezine davet edilecek.
AK PARTİ’DE ADAY BOLLUĞU!

Ak Parti Gaziantep İl Başkanlığı için düşünülen isimlerin önümüzdeki hafta içerisinde genel merkeze davet edileceği dile getirildi. İl başkanlığı için adı geçenler içerisinde ise sürpriz isimleri yer alıyor. Ak Parti Şahinbey İlçe Başkanı Hasan Teke, eski il yönetim kurulu üyelerinden Hakan Aslonsoy ile Şahinbey eski meclis üyelerinden Mikail Avcı’nın mevcut il başkanı Eyüp Özkeçeci ile mülakat için Ankara’ya davet edileceği iddia ediliyor.

İLÇE KONGRELERİNDEN ÇOK İL KONGRESİ TARTIŞILIYOR

Ak Parti’de yaklaşan kongreler öncesi heyecan artıyor. Gaziantep il başkanlığı için şu ana kadar henüz net bir isim ortada bulunmazken en güçlü adayların arasında Ak Parti Şahinbey İlçe Başkanı Hasan Teke, Ak Parti eski İl Yönetim Kurulu Üyelerinden Hakan Aslansoy ile Şahinbey Belediyesi eski Meclis Üyelerinden Mikail Avcı’nın isimleri gösteriliyor. Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Eyüp Özkeçeci sürece ilişkin olarak geçtiğimiz günlerde açıklama yapmış ve kendisine yönelik iddiaların asılsız olduğuna dikkat çekmişti. Diğer yandan Gaziantep teşkilatları içerisinde il başkanlığı için adı önemli oranda geçen Ak Parti Şahinbey İlçe Başkanı Hasan Teke ise parti içi çalışmalarının yanı sıra ziyaretlerini aralıksız bir şekilde sürdürüyor.

EYÜP ÖZKEÇECİ YENİDEN İL BAŞKANLIĞINA ADAY GÖSTERİLECEK Mİ?

Ak Parti Gaziantep teşkilatlarında son dönemin en tartışmalı isimlerinin başında gelen mevcut il başkanı Eyüp Özkeçeci’nin parti genel merkezi tarafından yeni dönemde il başkan adayı olarak gösterilip gösterilmeyeceği ise net olarak bilinmiyor. Gelinen süreçte adı çuval ihalesiyle anılan Özkeçeci’nin yeniden il başkanlığına aday gösterilmesi noktasında kulis çalışmalarına devam ettiği gelen bilgiler arasında yer alıyor. Özkeçeci’nin karşısında ise il başkanlığı için adı geçen isimlerin başında ise Ak Parti Şahinbey İlçe Başkanı Hasan Teke geliyor. Teke’nin teşkilat ziyaretlerini son süreçte yoğunlaştırdığı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

GÜNDEM
Aysu Yıkmış
16.01.2020

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin