AK PARTİ'DE HEDEF 2023

Ak Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz ile ekibi ilçe genelinde partisinin saha çalışmalarına hız verdi. Siyasette farklı saha çalışmalarıyla dikkat çeken Yılmaz, partisinin genelde ve yerelde başarılı isimleri arasında yer gösteriliyor.
AK PARTİ'DE HEDEF 2023

Siyasi yaşamına daha küçük yaşlarda Ak Parti Mahalle Temsilciliğinde başlayan ve başarılı çalışmaları sayesinde gençlik kolları başkanlığı, meclis üyeliği gibi önemli görevlerde yer aldıktan sonra teşkilatın övgüsüyle ilçe başkanlığına seçilen Mehmet Yılmaz, çalışmalarıyla dikkat çekiyor. Gaziantep’te alışıldık siyasetçi profilinin dışında bir performans sergileyen Yılmaz, partisinin 2023 vizyonu hedefi için rutin sürdürdüğü saha çalışmalarına hız verdi. İlçe yönetimi ve komisyonlarıyla birlikte sorunları yerinde inceleyen ve çözüm yolları arayan Yılmaz, ilk seçimde önemli bir rekora imza atmak için kolları sıvadı.

TEŞKİLAT ÜYELERİNE AKADEMİK EĞİTİM SEMİNERLERİ

AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, parti çalışmalarına ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Ak Parti Şehitkamil ilçe yöneticilerinin mahalle ve köy temsilcilerinin dahil olduğu geniş bir kitleye siyasete yönelik akademik eğitim seminerlerinin verildiğine dikkat çeken Yılmaz, bu eğitim çalışmalarını oldukça önemsediklerini açıkladı. Kongrelerin tamamlanması ile birlikte teşkilatların eğitimi için çalışmalara başladıklarını kaydeden Yılmaz, “Biz teşkilat üyelerimizle birlikte çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz. Mart ayından sonra ise milletvekillerimiz ve belediye başkanlarımız ile birlikte sahaya çıkacağız” diye konuştu.

“İSTİKRAR VE İSTİKBALE HEDEF 2023 VİZYON PROJEMİZ VAR”

AK Parti Gaziantep’te 7.Olağan Kongre Süreci tamamlandı. Kongre sürecinin tamamlanmasının ardından çalışmalara başladıklarını söyleyen AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, teşkilatlarda eğitim çalışmalarına başladıklarını söyledi. Yılmaz, “Kongre döneminin bitmesinin ardından 2023’e hazırlanmak adına, “İstikrar ve İstikbale Hedef: 2023” vizyon projemiz var. Bu hafta itibariyle eğitimlerimize başladık.  Teşkilatlarımızı her anlamda donanımlı hale getirmek için eğitimler yapıyoruz, mobil uygulama ile yazılım oluşturduk. Uygulamada Hükümetimizin, Belediyelerimizin Şehitkamil İlçelerimize yaptığı ve planlanan hizmetlerin yer aldığı bir çalışma yaptık. Teşkilatlarımızı, teknolojinin getirdiği nimetlerden faydalanarak, 2023 hedeflerine hazırlıyoruz.”

“KAPI KAPI DOLAŞARAK HEDEFLERİMİZE ULAŞACAĞIZ”

Ak Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, “Cumhurbaşkanımızın da dile getirmiş olduğu, “Kapı, kapı dolaşacaksınız” söylemini de yerine getireceğiz. Pandeminin etkilerinin azalması ile birlikte bu işi eğitim safhası olarak değerlendiriyoruz. Mart ayından sonra da vekillerimiz ve belediye başkanlarımız ile birlikte sahaya çıkacağız.  Eğitim çalışmalarımızı tüm tabana yayarak hareket ediyoruz. Mahalle teşkilatları ve Sandık Müşahitleri dahil olmak üzere tüm teşkilatlarımız eğitimden geçecekler. Bu eğitimlerin yeni üyelerin partiye katılımında da olumlu etkisi olacağını düşünüyoruz. Halkla nasıl iletişim kuracağını daha iyi bilen bir teşkilat, partimize gönül vermiş olan insanların partimize üye olmasında daha iyi bir etkinlik sağlayacaktır. Vatandaşlarımızın sorunlarının çözümüne aracılık eden bir teşkilat, partimize ciddi katkılar sağlayacaktır” şeklinde konuştu.

“AK PARTİ, EN BÜYÜK SİYASİ HAREKETTİR

Yeni partilerin kuruluşuna ilişkin yorumda bulunan Ak Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, şu açıklamalarda bulundu;
“Siyasi Partiler, bu ülkenin demokratik olarak güzellikleridir. Siyasi Partilerin varlığı, farklı partilerin olması ülkemizin renkleridir. Bunda bir problem yok. AK Parti, dünyanın en büyük sivil toplum kuruluşu ve en fazla üye sayısına sahip bir siyasi partidir. Bu noktada AK Parti, 18 yıllık tecrübesi, yapmış olduğu işlerle, yerelde ve genelde Türkiye’de örnek alınması gereken gelmiş geçmiş en büyük siyasi harekettir. Yeni siyasi partiler yalnızca rekabeti artırır. Yeni kurulan siyasi partiler, bizim de kendi özeleştirimizi yapabilmemiz,  kendimize dikkat ederek, millete hizmet etme yolunda daha hassas davranmamıza vesile olacaktır. Yeni siyasi partilerin kurulmasını, parti sayısının artmasını olumsuz olarak görmüyorum. Parti sayısının artması bu ülkede demokrasinin sağlamlığının göstergesidir.”

GÜNDEM
Sabiha Nigar Kocaman
21.02.2021

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin