Ak Parti’de Şahin-Tahmazoğlu SOĞUK SAVAŞI!

SAVAŞ BÜYÜYOR!
Ak Parti’de Şahin-Tahmazoğlu SOĞUK SAVAŞI!

Yerel seçimlerin ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in Şahinbey’de Mehmet Tahmazoğlu’na yönelik “bana oy verdirtmedin” iddialarıyla başlayan soğuk savaş devam ediyor. Büyük kentleri önemli oranda kaybeden Ak Parti’de Gaziantep’te böylesine bir soğuk savaş genel merkez yöneticilerini harekete geçirecek gibi görünüyor.

VİDEO GÖRÜNTÜLERİYLE BİRBİRLERİNE CEVAP VERDİLER

Şahinbey ilçesinde Vatan Mahallesinde bir vatandaşın, “Fatma Şahin yerine Celal Doğan’a oy vermemi istediler” şeklinde görüşlerine yine aynı kadın, “Beni kandırdılar, ben öyle söylemek istemedim. Fatma hanıma da Tahmazoğlu’na da oy verdim” diyerek kendisinin kandırıldığını dile getirmişti.

BÜYÜKŞEHİR VE ŞAHİNBEY ZABITA EKİPLERİ KARŞI KARŞIYA GELDİ

Şahinbey bölgesinde çalışmalarını sürdüren Şahinbey Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ile Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı ekipleri karşı karşıya geldiler. Büyükşehir Belediyesi zabıtasının bazı noktalarda Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’na ait billboardlarda ki ilanların indirildiği iddia edildi.

GÜNDEM
Bülent Öner
22.04.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin