AK Parti’de Teşkilat Akademisi başlıyor

Haziran 2023 tarihinde yapılacak seçimler öncesi AK Parti Genel Merkezi, seçim çalışmalarına ve teşkilatlara yönelik eğitimlere hız verdi.
AK Parti’de Teşkilat Akademisi başlıyor

AK Parti Genel Merkez Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığınca düzenlenen81 ilde 32 bin 91 mahalleyi kapsayacak şekilde ve yaklaşık 135 farklı noktada gerçekleştirilmesi planlanan Teşkilat Akademisi Mahalle Programı'nın yeni durağı Gaziantep olacak.

AK Parti Genel Merkez Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığınca düzenlenen; 81 ilde 32 bin 91 mahalleyi kapsayacak şekilde ve yaklaşık 135 farklı noktada gerçekleştirilmesi planlanan Teşkilat Akademisi Mahalle Programı'nın yeni durağı Gaziantep olacak. 25 Haziran Cumartesi günü Gaziantep Üniversitesi Mavera Kongre ve Sanat Merkezi'nde  Teşkilat Akademisi Mahalle Eğitimleri  düzenlenecek.
Genel Merkez  Ar-Ge ve Eğitim Bakan Yardımcısı Ali Ercoşkun, gazeteci Zafer Şahin, Ülkü Nur Zengin ve Uğur Işılak'ın eğitim vereceği programa; AK Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyüp Özkeçeci, il- ilçe teşkilat üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları, mahalle başkanları ve yönetimleri katılacak.

GÜNDEM
Sabiha Nigar Kocaman
23.06.2022

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin