AK Partiden ilginç afiş

“OYLAR AK PARTİYE, BÜYÜK BİRLİK MECLİSE”
AK Partiden ilginç afiş

Seçimlerle birlikte partilerin kullandıkları afişler de gündeme oturdu. Bu afişlerden en ilginci ise AK Parti’ye ait.

Yaklaşan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri renkli görüntülere, göndermelere sahne olduğu gibi ilginç afişlerin de ortaya çıkmasını sağladı.

Bu afişlerden biri de şehrimizde asıldı. “Oylar AK Partiye, Büyük Birlik Meclise” yazılı olan ve AK Parti ile Büyük Birlik Partisinin seçim ittifakına gösterge olan afiş hemen dikkat çekiyor.

Ancak daha evvel, milletvekili adayları açıklamasından sonra Büyük Birlik Partililer, seçilecek yerlerden sadece Genel Başkanları Destici’nin aday gösterildiği gerekçesiyle partilerinde isyan etmişlerdi.

AK Parti Gaziantep 11. Sıra Milletvekili adayı BBP’li İhsan Kaya’nın resminin olduğu üzerinde “Oylar AK Partiye, Büyük Birlik Meclise” yazılı afiş ise, İhsan KAYA’nın “seçilebilcek yerden” aday gösterilmediği için ironik bulunup tebessüme neden oldu.

GÜNDEM
Bülent Öner
13.06.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin