Akınalbella İtalya Fuarı'nda

Akınalbella İtalya Fuarı'nda

Terlik ve sandalet sektörünün önemli fuarlarından biri olan ve her yıl iki kez gerçekleştirilen Expo Riva Schuh Fuarında Akınalbella boy gösteriyor.

On beş yılı aşkın süredir bu fuara düzenli olarak katılım gösteren Akınalbella, 2018 yaz koleksiyonunu fuar katılımcılarının beğenisine sundu. Sektöründe, dünyaca bilinen, saygın markalar arasında yer alan AkınalBella, çok çarpıcı ürünlerle iddiasını gözler önüne seriyor. 2017-18 Yaz Sezonu ürünlerini görücüye çıkaran firma birbirinden farklı, cıvıl cıvıl ürünleriyle, fuarlarda Türkiye'nin en klas tasarımlarıyla göz doldurmaya devam ediyor. Akınalbella, her yıl olduğu gibi terlik ve birbirinden şık ev ayakkabılarıyla, tüketicilerin vazgeçilmezi olmayı hedefliyor.

Akınalbella üst düzey Ar-ge ve İnovasyon anlayışı, yeni jenerasyon aile üyelerinin iş hayatına atılması, sektörün öncülerinden olması ve dünyanın dört bir yanındaki fuarlara katılması bir dünya markası olma yolunda önünü açıyor.

GÜNDEM
İHA
14.06.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin