Alt yapı çalışmaları sürüyor

Alt yapı çalışmaları sürüyor

Gaziantep Su ve Kanalizasyon İşleri Genel Müdürlüğü (GASKİ) yağmurlama alt yapı çalışmalarını aralıksız şekilde sürdürüyor: Sağanak yağışlarda mahallelerde su göllenmelerinin önüne geçebilmek için başlatılan çalışmalarda cadde ve sokak mazgalları yenileniyor.

Çalışmalar kapsamında 23 Nisan Mahallesi’nde yağmur sularının göllenmemesi iççin mazgalları yenileyen Gaziantep Su ve Kanalizasyon İşleri Genel Müdürlüğüne vatandaşlar teşekkür etti. 23 Nisan Mahallesi Muhtarı Cuma Taşdoğan, sağanak yağışlarda su göllenmelerinin yaşandığı mahallede yapılan bu çalışma ile sorunun önüne geçildiğini dile getirdi.

Çalışmaları kent genelinde sürdüren Gaziantep Su ve Kanalizasyon İşleri Genel Müdürlüğü yetkilileri ise, “Sağanak yağışlarda bazı mahallelerimizde alt yapı mazgallarının yetersiz olduğunu gördük ve bu konuda çalışmaları başlattık. Şu ana kadar onlarca mahallemizde eskimiş mazgalları değiştirerek yerine yenisini takıyoruz. Bize bu konuyla ilgili olduğu kadar tüm gelen şikayetleri de anında değerlendirmeye alıyoruz” şeklinde görüş belirttiler.

GÜNDEM
Bülent Öner
18.12.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin