Anaokulu öğrencileri Kutlu Doğum haftası sergisi açtı

Şahinbey Belediyesi’ne bağlı Selçuklu Gençlik Merkezi anaokulu öğrencileri...
Anaokulu öğrencileri Kutlu Doğum haftası sergisi açtı

Şahinbey Belediyesi’ne bağlı Selçuklu Gençlik Merkezi anaokulu öğrencileri Kutlu Doğum Haftası nedeniyle sergi açtılar.

Şahinbey Belediyesi tarafından Peygamber Efendimizin ’in doğumunun kutlandığı Kutlu Doğum Haftası sosyal tesislerde de kutlanmaya devam ediyor. Şahinbey Belediyesi’ne bağlı Selçuklu Sosyal Tesis ’inde eğitim gören anaokulu öğrencilerinin kartondan yapmış olduğu maketlerin sergisini Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu açtı. Sergiyi gezen Başkan Mehmet Tahmazoğlu, daha sonra anaokulu öğrencilerinin gösterilerini izleyip söyledikleri ilahileri dinledi.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, “Esas mesele Peygamber Efendimizi anlamak. Onun sünneti seniyesine ittiba etmek. Annelerin şefkati ne kadar büyük olduğunu bilmeyen yok. Annelerin evlatları için yapmayacağı şey yok. Ancak bütün annelerin şefkatini toplasanız, Cenab-ı Hakkın şefkatinin yanında hiçbir şeydir. Rabbim insanoğluna birçok özellik vermiş ve bunları da karşılıksız vermiştir. Nefes alıp vermemiz dahi ayrı bir nimettir. İnsanoğlu doğduğu günden ölene kadar şükretse sadece nefes alıp vermenin karşılığını ödeyemez” dedi.

Başkan Mehmet Tazmazoğlu ülkenin birliğini bozmak isteyen şer odaklarına karşı bir arada olmak gerektiğini de sözlerine ekledi.

GÜNDEM
Haber Merkezi
21.04.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin