Angora halı fuarın yıldızı oldu

Angora halı fuarın yıldızı oldu

Uluslararası Domotex Halı Fuarı’nın yıldızı Angora Halı, katılımcıların akınına uğradı. Türkiye’nin en büyük halı markaları arasında yer alan ve bu yıl da fuarda yeni ürünlerini sergileyen Angora Halı, ürünleri ve farklı bir konseptle hazırlanan standıyla fuar ziyaretçilerinin ilgi odağı oldu.

Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezinde açılan ve yüzlerce firmanın katıldığı Uluslararası Domotex Halı Fuarı’nda yeni koleksiyonlarını görücüye çıkaran Angora Halı, sektördeki yenilikçi vizyonunu korumaya devam ediyor. Angora Halı, AR-GE ve inovasyon çalışmalarına önem vererek, kendi bünyesinde oluşturduğu birimlerle, sektörün nabzını tutarken, halı modasının oluşmasındaki rolüyle de önemli bir misyon üstleniyor.

Angora Halı; her yıl yenilenen koleksiyonlarıyla, sektörde moda akımının öncüsü olma niteliği taşıyor olmasıyla ön plana çıkıyor.

EKONOMİ
İHA
29.05.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin