Araçların camları kırıldı

Araçların camları kırıldı

Merveşehir Mahallesi’nde hedef alan hırsızlar bir gün içerisinde 6 aracın camını kırarak araçlarda yer alan değerli eşyaları çaldılar. Araç sahipleri sabah gördükleri manzara karşısında şaşkına döndü. Polis yaşanan bu olayla ilgili olarak geniş çaplı soruşturma başlattı.

POLİS EKİPLERİ OLAYI ARAŞTIRIYOR

Aynı gecede 6 aracın camlarının kırılarak araçların içerisinde yer alan değerli eşyaların çalınması üzerine olay yerine gelen polis ekipleri olayla ilgili olarak geniş çaplı soruşturma başlattı. Yaşanan olayla ilgili olarak soruşturma başlatan polis araç sahiplerinin ifadelerine başvururken olay yerine bakan güvenlik kameralarını inceliyor. Merveşehir Mahallesi 25 Nolu Caddede yaşanan hırsızlık olayları karşısında tepki gösteren araç sahipleri ise, “Mahallemizde son dönemde böylesine olaylar yaşanıyor. Yaşanan hırsızlık olayların önüne geçilmesini istiyoruz. Bölgemizde yer alan devriye ekiplerinin sayısının artırılmasını istiyoruz” diye konuştular.

“HUZURLU BİR BÖLGEYİZ HIRSIZLARIN YAKALANMASINI İSTİYORUZ”

Araç sahipleri hırsızlık olaylarının bölgede bir daha yaşamak istemediklerini dile getirerek, “Mahallemizde daha önce bu ve buna benzer hırsızlık olayları yaşanmıyordu. Şimdi yaşanan bu durumdan dolayı oldukça huzursuz olduk. Umut ediyoruz ki polis hırsız veya hırsızları bir an önce yakalarlar” şeklinde konuştular.

GÜNDEM
Bülent Öner
6.04.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin