Artukbey’e çifte ödül

Artukbey’e çifte ödül

Ticari yatırımlarının yanı sıra, sosyal sorumluluk projelerine verdiği desteklerle de dikkat çeken Artukbey, geçtiğimiz hafta iki ödül birden aldı.

2014 yılında başlayan ve bu yıl 4.kez düzenlenen Mardin Turizme Hizmet ve Onur Ödülleri töreni, Mardin Valiliği, Mardin Eğitim Vakfı (MARSEV) ve Mardin Artuklu Üniversitesi işbirliğinde gerçekleştirildi. Mardin’in tanıtım ve gelişmesine katkıda bulunan kişi ve kuruluşların ödüllendirildiği törende, ödül verilen kişi ve kuruluşlar ise Mardin Artuklu Üniversitesi, Mardin Ticaret ve Sanayi Odası, Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA) ve 11 Sivil Toplum Kuruluşu temsilcilerinin oy birliğiyle belirlendi. Artukbey Kahve Yatırım Dalında ödül almaya hak kazandı.

Aynı anda İstanbul’da

Ekonomize Dergisi tarafından organize edilen, 2007 yılından bu yana her yıl düzenlenmekte olan ve bu yıl 9. su düzenlenen "Ekonomi, Siyaset ve Is Dünyası Zirvesi Ödül Töreni" geçtiğimiz hafta İstanbul'da gerçekleşti. Törende, iş, siyaset, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri bir araya geldi.
Artukbey kahve de, Kahve Kültürüne Katkı ödülüne layık görüldü. Ödülü,Aynı saatlerde Mardin’de düzenlenen ödül törenine katılan, Artukbey Kahve Yönetim Kurulu Başkanı Tacettin Yertüm adına, markanın medya danışmanı Sibel Yavuz aldı.
Yönetim Kurulu Başkanı Tacettin Yertüm, "Yaptığımız yatırımların yanı sıra, sosyal sorumluluk adına yaptığımız işlerden dolayı da ödül alıyor olmak bizi çok heyecanlandırdı. Ülkemize katkıda bulunmak adına, kadim şehrimiz Mardin için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Artukbey Kahve ve Kuruyemiş olarak, markalaşma yolundaki çalışmalarımıza da hız kesmeden devam ediyoruz. Aynı anda iki ödül alıyor olmak çok gurur verici. Çok teşekkür ederiz" dedi.

Artukbey kahve

2000 yılından bu yana, Mardin’de; markalaşma yolunda hızlı adımlarla, zirveye doğru ilerleyen Artukbey Kahve, bugün Türkiye’nin dört bir yanında, 17 ilde bulunan, toplam 37 şubesiyle iyi bir çıkış yakaladı.Dibek kahvesiyle markalaşan, bunun yanı sıra, sayısı 300’ü bulan ürün gamıyla, kahve ve kuruyemiş severler tarafından büyük beğeni toplayan Artukbey Kahve, Sadece Mardin´de 4 milyon olmak üzere, Türkiye genelinde toplam 15 milyon liralık yatırım yaptı.

EKONOMİ
İHA
2.06.2017
Etiketler

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin