Asfaltsız yollar can sıkıyor

Asfaltsız yollar can sıkıyor

Şahinbey Belediyesi’nin Tekstil Kent Mahallesi’nde çevre düzenleme çalışmaları sürüyor. Bölgede yer alan çok sayıda esnaf bir türlü asfaltlanmayan yollar nedeniyle yağışlı havalarda yaşanan çamur nedeniyle sorun yaşıyor.

İlçe belediyesinin başlattığı çevre düzenleme çalışmaları çerçevesinde Tekstil Mahallesi 47001 Nolu Sokak’ta bir türlü yapılamayan asfalt çalışması bölgede yer alan vatandaşların tepkisine neden oldu. Asfaltlanmayan yolların bir an önce asfaltlanmasını talep eden esnaflar, “Yağışlı havalarda yollar asfaltlanmadığı için çamurdan geçemiyoruz. İşyerlerimiz yağmur yağdığında adeta çamur deryasına dönüyor. Bu nedenle ilçe belediyemizden asfaltsız olan sokaklarımızın kısa süre içerisinde asfaltlamasını ve kaldırım çalışmalarını tamamlamasını talep ediyoruz” diye konuştular.

TRİKO VE TESKTİK SEKTÖRÜNDE TEMSİLCİLER YER ALIYOR

Şehir içerisinde yer alan triko ve tekstil sektörüne mensup işletmelerin yer aldığı Tekstil Kent Mahallesi’nde asfaltlanmamış yolların havalar yağışlı değilken asfaltlanmasını isteyen esnaf temsilcileri belediye yönetime yaşanan sorunlarla ilgili olarak bölge sakinleri olarak sık şekilde bilgi aktardıklarını anlattılar.

GÜNDEM
Bülent Öner
7.03.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin