Aslan’dan hayırlı olsun ziyaretleri

Aslan’dan hayırlı olsun ziyaretleri

Türkiye Kent Konseyleri Birliği heyeti yeni seçilen Kent Konseylerine hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.

Önce Adıyaman’dan başlanan ziyaret gezisine Şanlıurfa’da devam edildi. Final ise Gaziantep Kent Konseyinde tamamlandı. İllerin yeni yönetimlerini ziyaret eden dönem başkanı Ekrem Aslan, Birlik Yürütme Kurulu Üyeleri  Necati Binici,  Zeynep Arıkan, Elazığ Konseyi başkanı Murat Ergen ve basın danışmanı Ökkeş Özekşi’den oluşan Kent Konseyleri Birliği  ekibi bu ziyaretlerde görüş alışverişlerinde bulundu.

İLK ZİYARET ADIYAMAN’A

Türkiye Kent Konseyleri Birliği olarak yeni seçilen Kent Konseylerimize  ziyarete Adıyaman’la başladı. Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç’ında yer aldığı buluşmada durum değerlendirmesi yapıldı. Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, Kent Konseylerinin şehirlerin geleceğine önemli katkı sunduğunu söyledi.

ŞANLIURFA’YA GİTTİLER

Türkiye Kent Konseyleri Birliği Adıyaman’ın ardından Şanlıurfa Kent Konseyi Başkanı ve yönetimini ziyaret etti. Yönetim Kurulu üyeleri Şanlıurfa Kent Konseyi Başkanlığına seçilen Adil Saraç’a hayırlı olsun dileklerini sundu. Ziyarette izlenecek yol ve yapılacak çalışmalarla ilgili istişarelerde bulunuldu.

Türkiye Kent Konseyleri Birliği Yönetim Kurulu üyeleri son olarak Gaziantep Kent Konseyi’ni ziyaret ederek başkan Dr.Samet Bayrak ve yeni yönetime hayırlı olsun temennisinde bulundu.

GÜNDEM
Haber Merkezi
22.10.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin