Atay, Özbekistan heyetinde yer aldı

Atay, Özbekistan heyetinde yer aldı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep Milletvekili ve TBMM İçişleri Komisyonu Başkan Vekili Sermet Atay, çeşitli programlar ve temaslar için Özbekistan'ta bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın heyetinde yer aldı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep Milletvekili ve TBMM İçişleri Komisyonu Başkan Vekili Sermet Atay, Türkiye ile Özbekistan arasındaki Yüksek Düzeyli Stratejik İşbirliği Konseyi’nin İkinci Toplantısı çerçevesinde Özbekistan’da bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın heyetinde yer aldı.

Özbekistan Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyoyev’in resmi davetlisi olarak temaslarda bulunmak üzere Özbekistan’a gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın heyetinde Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Savunma Sanayi Başkanı İsmail Demir, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi Gaziantep Milletvekili Sermet Atay da yer aldı.

GÜNDEM
Bülent Öner
30.03.2022

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin