AYAKKABI SEKTÖRÜNÜN LİDERLERİ 30. KEZ GAZİANTEP’TE BULUŞUYOR

AYAKKABI SEKTÖRÜNÜN LİDERLERİ 30. KEZ GAZİANTEP’TE BULUŞUYOR

Sektöründe sadece Türkiye’de değil, dünyada kabul ve ilgi gören, Ayakkabı Sektörünün Liderleri’ni Gaziantep’te buluşturan Gapshoes Uluslararası Ayakkabı, Terlik, Saraciye ve Yan Sanayi Yaz Fuarı 30.kez kapılarını açıyor.

2020 yaz modasının trendlerinin ve modellerinin sergileneceği fuara yurtiçinden ve yurtdışından Başta Rusya, Ukrayna, Fas ve Suudi Arabistan olmak üzere çok sayıda ülkeden profesyonel ziyaretçilerin yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.

Gaziantep Sanayi Odası ve Gaziantep Ayakkabıcılar Odası işbirliği ile yapılan ve Kosgeb’in desteklediği fuarda 300 firma ve 1000 marka yer alacaktır. Bölgemizde sektörel bazda bugüne kadar yapılmış fuarlar arasında en yüksek katılımcı sayısına sahip olan fuar 4 gün sürecektir.

Fuarda Bayan, Erkek ve Çocuk ayakkabı, terlikleri ve aksesuarlarının yanı sıra yan sanayi ve teknoloji ürünleri sergilenecektir.

Fuar açılışının hemen ardından Gaziantep Olgunlaşma Enstitüsü’nün hazırlamış olduğu ayakkabı defilesi gerçekleşecektir.

Gapshoes Fuarı’nın etkisiyle başta oteller olmak üzere kentimizdeki turistik tesisler ve restoranların, bunun yanı sıra birçok bağlantılı sektörün de fuardan olumlu etkileneceğini öngörmekteyiz.

Sektörün markalaşmasına , gelişmesine ve yeni pazarlar bulmasına ciddi katkılar sağlayan Gapshoes Fuarı’nın resmi açılışı TOBB Başkanı Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu ile birçok oda ve dernek başkanının katılımlarıyla  Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi’nde yapılacaktır.

GÜNDEM
Haber Merkezi
9.12.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin