Babalar ve evlatları gol krallığında yarışacak

Babalar ve evlatları gol krallığında yarışacak

Gaziantep'te düzenlenecek babalar günü etkinliğinde "Benim babam gol kralı” diyen çocuklar ve babaları yarışacak.

Gaziantep’in eğlence ve alışveriş merkezi olan Forum Gaziantep’in Babalar Günü’ne özel düzenleyeceği etkinlikte, babalar ve çocukları sanal gerçeklik gözlüklerini kullanarak gerçek futbol deneyimini yaşayacak. Babalar ve çocukların birlikte yapmaktan en çok keyif aldığı aktivitelerden birini eğlenceli bir etkinliğe dönüştüren Forum Gaziantep, “Benim Babam Gol Kralı” temalı yarışmada katılımcılara mükemmel vakit geçirecekleri ve katılımın ücretsiz olduğu bir fırsatlar sunuyor. Sanal gerçeklik gözlüklerini kullanarak gerçek futbol deneyimini tattıracak olan bu etkinlik 17-18 Haziran günlerinde saat 13:00-18:00 arasında gerçekleşecek. Yarışmada her saat en yüksek skoru yapan ilk üç yarışmacıyı ise hediye çekleri bekliyor.

Çocukları ile birlikte farklı deneyimi yaşamak isteyen tüm babalar ve çocukları hafta sonunda Forum Gaziantep'e davet edildi.

YAŞAM
İHA
15.06.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin