Babasının izinden gidecek

Babasının izinden gidecek

Geçtiğimiz yıl Ankara'da çalışma ofisinde geçirdiği kalp krizi nedeniyle kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren AK Parti Gaziantep Milletvekili Abdulkadir Yüksel'in oğlu Avukat Müslüm Yüksel babasının yarım bıraktığı yerden devam etmek için AK Parti’den milletvekili adayı olduğunu ve 24 Haziran seçimlerinde önemli bir başarıya imza atacaklarını kaydetti. Hakimiyet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Abdullah Sabri Kocaman’ı ziyaret eden Yüksel, 24 Haziran’da önemli bir başarıya imza atacaklarını kaydetti.

“BABAMIN MİSYONUNU TAMAMLAMAK İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM”

Ak Parti’nin en genç milletvekili adayları arasında yer alan Müslüm Yüksel ve beraberindeki heyet Hakimiyet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Abdullah Sabri Kocaman’ı ziyaret etti. Yüksel seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi. Babası Abdulkadir Yüksel’in 26. Dönem Gaziantep AK Parti Milletvekilliği görevini yürütürken kalp krizi geçirerek hayatını kaybettiğini anımsatan Müslüm Yüksel, “Babam bölgeye ve bölge insanına 24 saatini harcayarak ömrü boyunca hizmet etti. Babamız efsane bir adamdı aynı zamanda ideolümdü. Babamın bu anlamda bıraktığı misyonunu devam ettirmek, yine aynı şekilde Gaziantepli hemşerilerimize ve bölge insanına hizmet etmek adına, çevremden ve babamızı sevenlerden de destek ve teveccüh oluştu. Hem kendi kendime hem de aile büyüklerimle istişare ederek bu inançla babamızın misyonunu devam ettirmek adına babamın bıraktığı yerden insanımıza hizmet etmek adına hayırlısı ile milletvekili adayı gösterildik. İnşallah mahcup olmayız” dedi.

DAVAYA KATKI SUNMAK İSTİYORUM

Siyasetin içerisinde doğduğunu ve büyüyerek bu zamanlara kadar geldiğini söyleyen Yüksel, “Bölgemizin sorunlarına küçük yaştan itibaren kafa yormaya başladım. Bu anlamda insanımıza hizmet etmek, partimize faydalı olmak, bu davaya katkı sunmak adına milletvekili adayı gösterildik. Genç olmamın avantajı davamıza daha çok katkı sunmak ve enerji harcayacak durumdayım. Hem de aileden gelen bir birikimimiz olduğu için bu sorumluluğunda farkındayım ve bu yükü de kaldırabileceğime eminim ve inanıyorum. Seçim çalışmaları çerçevesinde saha çalışmalarında Ak Partimize büyük ilgi ve sevgi selinin olduğunu görüyoruz. İnşallah 24 Haziran’da Gaziantepliler devam diyecekler ” şeklinde konuştu.

GÜNDEM
Bülent Öner
6.06.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin