Başkan Fadıloğlu, personellerle yemekte buluştu

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Şehitkamil Belediyesi’nde çalışan bayan personellerin Kadınlar Günü’nü kutladı.
Başkan Fadıloğlu, personellerle yemekte buluştu

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Şehitkamil Belediyesi’nde çalışan bayan personellerin Kadınlar Günü’nü kutladı.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Dülük Göl Kafe Restoranda düzenlenen öğlen yemeğine; Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Başkan Yardımcıları ve Şehitkamil Belediyesinde görevli bayan personeller katıldı. Yemeğin ardından bayan personellere hitap eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, yılın her gününde kadınların hatırlanması gerektiğini söyledi.

BİZ, BÜYÜK BİR AİLEYİZ

Şehitkamil Belediyesi çatısı altındaki ailenin bir ferdi olmaktan onur ve memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkan Fadıloğlu, davetlilere hitaben şunları söyledi: “Kadınların, her günlerinin kutlanması gerekir. Aslında bu özel günler, bir gün yad edilecek günler değil. Nasıl ki Anneler Günü, Babalar Günü’nde anne-babalar bir gün anılmayacaksa hanımların da günü bir gün anılacak değil. Hem evde çalışan hem de işyerinde çalışan bayanlar olarak sizlerin yükü daha da ağır. Gönül ister ki daha sık bir araya gelelim. Bir türlü kendimize vakit ayırma imkanımız olmuyor. Bugün bile ancak öğlen arasında bir araya gelme imkanımız oldu. Davetimize icabet ettiğiniz için sizlere çok teşekkür ediyorum. Her zaman söylediğimiz gibi biz, büyük bir aileyiz. Bu ailenin bir ferdi olmaktan da büyük bir onur ve memnuniyet duyuyorum. Bu ailenin içerisinde her birimiz değişik noktalarda milletimize hizmet etmeye gayret gösteriyoruz. Allah, hepimize sağlık, sıhhat, uzun ömür versin. Biz de bu hizmetleri devam ettirelim. Ekibimizle birlikte hizmet etmeye gayret göstermeye devam edeceğiz. Hizmetlerimize olan katkılarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününüzü yürekten kutluyorum. Sağlık, huzur, mutluluk dolu nice yıllar hep beraber olmak dileğiyle hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.”

YAŞAM
Haber Merkezi
8.03.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin