Başkan Fadıloğlu’na yoğun ilgi

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti Şehitkamil İlçe Teşkilatı ile mahalle mahalle dolaşarak...
Başkan Fadıloğlu’na yoğun ilgi

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti Şehitkamil İlçe Teşkilatı ile mahalle mahalle dolaşarak, yeni Cumhurbaşkanlığı Sistemini ve Anayasa değişikliklerini vatandaşlara anlatıyor. Her gittiği mahallede çocukların yoğun sevgi gösterisiyle karşılaşan Başkan Fadıloğlu, çocuklarla yakından ilgileniyor.

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Halil Uğur ve parti teşkilatıyla birlikte kapı kapı dolaşarak halka yeni Cumhurbaşkanlığı Sistemini ve Anayasa değişikliklerini anlatmayı sürdürüyor. Mahalle ziyaretlerine büyük önem veren Başkan Fadıloğlu, beraberindeki heyet ile birlikte Kozluyazı, Tuğlu, Suboğazı ve Bedirkent Mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Her gittiği mahallede çocukların yoğun sevgi gösterisiyle karşılaşan Başkan Fadıloğlu, çocuklarla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Mahalle sakinlerine yeni Cumhurbaşkanlığı Sisteminin faydalarını ve 16 Nisan tarihinden sonra ülkenin geleceğini anlatan Başkan Fadıloğlu, eski hükümet sisteminin çift başlı olmasından dolayı Türkiye’nin önünü kestiğini söyledi. Fadıloğlu, “Geçmiş dönemlerde, koalisyon hükümeti kuruluyor, bir yıl geçmeden hükümet dağılıyordu. 3 parti bir araya gelip hükümet kurarken, Bakanlık pazarlıkları bile yapılıyordu. Bu ülke bundan sonra bu süreci ne kaldırabilir ne de bu süreç yürütülebilir. En iyisi halk tarafından seçilen partili Cumhurbaşkanı’nın bu konuda tek yetkili olmasıdır. Böylece siyaset işini yapıp bürokrasi daha etkin bir hale gelecektir” dedi.

Başkan Fadıloğlu, Anayasa’daki 18 maddelik değişikliği tek tek anlatarak ülkeye getireceği faydaları uzun uzun anlattı.

 

GÜNDEM
Haber Merkezi
9.03.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin