Bay Şahinbey’i adım adım dolaşıyor

Bay Şahinbey’i adım adım dolaşıyor

İyi Parti Şahinbey Belediye Başkan Adayı Avukat Abdulhadi Bay, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde seçim çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor. Bay, çalışmalar kapsamında köy ziyaretlerinin yanı sıra mahallelerde vatandaşlarla buluşarak sorunları dinliyor.

“TİCARET YAPMAYACAĞIZ SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ”

İyi Parti Şahinbey Belediye Başkan Adayı Abdulhadi Bay, “Şahinbey bölgesindeki sorunların birçoğunu biliyoruz. Vatandaşlar köylerin mahallelere dönüştürülmesinden tutun da kentsel dönüşüm, pahalılık, trafik çilesi ve belediyenin rantçılık yaptığı hususlarını dile getirmektedirler. Bizler belediyenin bir rant yeri ya da ticarethane gibi çalışamayacağını hizmet yeri olduğunu bu yüzden belediyenin hizmetlerinde kesinlikle kar payı güdülmeyerek hizmet etmesi gerektiğini düşünüyoruz. Vatandaşa konut ya da konut teslim edilirken bundan belediyenin ticaret yaparak kar elde etmesini değil maliyetine vatandaşlara dağıtmasını sağlayacağız inşallah belediye başkanı olduğumuzda” dedi.

“GENÇLERİMİZE SAHİP ÇIKACAĞIZ”

Biz bu şehirde hep birlikte yaşıyoruz. Bu şehrin kederi de, sıkıntısı da, sorunları da ayrım yapmazsın hepimizi kapsıyor. Gaziantep’imizin en önemli sorunlarından biri aslında çok farkına varmıyor ama gençliğimiz uyuşturucu illetine doğru kayıyor. Hatta şu anda Türkiye genelinde de uyuşturucu kullanımında üst sıralarda yer alıyor. Gençliğimize sahip çıkmazsak, onlara imkan vermezsek, fırsat tanımazsak, iş imkanı vermezsek ister istemez bizim sahip çıkmadığımız gençlerimiz yanlış yola sapacak. Israrla vurguluyoruz bizde bu şehirde yaşadık, biz de bu şehirde doğduk, biz de bu şehirde büyüdük. Gençliğimizde, çocukluğumuzda sporla iç içe geçti. Maalesef bugün Gaziantep denildiğinde akla uyuşturucu geliyor. Biz bunun da önüne geçeceğiz. Gençliğimize sahip çıkacağız diyoruz çünkü gençliğimiz bizim geleceğimiz diyoruz. Trafik çilesi almış başını gidiyor. İmar kirliliği derseniz apayrı bir sorun. Gaziantep'te böyle bir hava kirliliği yoktu yanlış imarlaşmalar hava kirliliğine neden oldu. Gaziantep'in rüzgar kesildi. Suriyeliler konusu apayrı bir mesele” diye konuştu.

GÜNDEM
Bülent Öner
11.03.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin