Bay seçim çalışmalarını sürdürüyor

Bay seçim çalışmalarını sürdürüyor

İyi Parti Şahinbey Belediye Başkan Adayı Avukat Abdulhadi Bay, seçim çalışmaları çerçevesinde ilçe genelinde esnaf ziyaretleri düzenledi. İyi Parti Şahinbey Belediye Başkan Adayı Bay, “31 Mart’ta önemli bir başarıya imza atarak seçimi kazanacağız” diye konuştu.

“ŞAHİNBEY İLÇEMİZİN SORUNLARINI BİLİYORUZ”

Türkiye’nin önemli ilçelerinden birisi olan Şahinbey’de sorunları çok iyi bildiklerini ve çözüm odaklı projelere imza atacaklarını kaydeden İyi Parti Şahinbey Belediye Başkan Adayı Avukat Abdulhadi Bay sözlerini şu şekilde sürdürdü;

“İyi Parti olarak sadece Gaziantep’te değil Türkiye genelinde yerel seçimlerde önemli bir başarıya imza atacağız. Şahinbey Belediye Başkan adayı olarak seçim çalışmalarımızı teşkilatlarımızla birlikte ilçe genelinde aralıksız bir şekilde sürdürüyoruz. Çalışmalarımızda vatandaşlarımızın bize karşı yaklaşımı oldukça güzel.”
İyi Parti Şahinbey Belediye Başkan Adayı Avukat Abdulhadi Bay, ilçe genelinin dışında köylerde de seçim çalışmalarının aralıksız bir şekilde sürdürüleceğini anlattı.

GÜNDEM
Bülent Öner
1.03.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin