BEBEKLER İÇİN GÜVEN ANNELER İÇİN İHTİYAÇ

BEBEKLER İÇİN GÜVEN ANNELER İÇİN İHTİYAÇ

Bebivita Pazarlama Müdürü Emine Aslan  başlangıç hikayesini okurlarımız için anlatıyorken;

“Tüm anneler bebekleri ve küçük çocukları için ekonomik geliri ne olursa olsun en iyisini ister. Dünya’da 25 üretim tesisi ile aynı anda birçok ülkeye hizmet vermenin, Avrupa’nın en büyük akredite laboratuvarlarından birine sahip olmanın avantajlarını kullanan HİPP markası yılların bebek beslenmesindeki deneyimini 1994 yılında Bebivita markasını kurarak taçlandırdı. Bebivita genç, dinamik,AB yasalarına göre üretimi ile annelerin ihtiyaç duyduğu temel ve ek destekleri marka çatısı altında toplamaktadır. 1994 ‘ten günümüzde Dünya’da 22 ülkede anne ve babalar ile buluşmuştur.”diyerek bilgi verdi.

Ürün gurupları ve markanın en önemli özelliği

“Bebivitanın ; bebeğinizin doktor tavsiyesi ile kullandığı devam sütlerinden , sütlü, tahıllı kaşık mamaları ve yine ek gıda olarak kullanılan meyve, sebze ve sütlaç gibi ürünlere sahiptir. Bebivita yüksek alman teknolojisinin AB yasaları ile birleşip,kanunun zorunlu kıldığı tüm kontrollerden sıkı bir şekilde geçerek tüketiciye kolay ulaşılır ve gerekli tüm içerikleri sağladığı dinamik bir markadır.”diye açıklamalarda bulundu.

Türkiye de hangi ürünleriniz satılmaya başlandı ve önümüzdeki yıllarda ürün gamında artışlar olacak mı? şeklinde sorulan bir soruya da şöyle cevap verdi:
“2017 sonnuda Türkiye pazarı Bebivita ürünleri ile buluştu. Bebek ve devam sütler, tahıllı , meyveli ve sütlü kaşık mamaları ve bu ay pazara giren 3 çeşit kavanoz ek gıdalardan oluşmaktadır. Önümüzdeki dönemlerde özellikle ek gıda ve çocuk ürünlerde pazardak ihtiyaçlara ve yeni trendlere göre ürün çeşidi artacaktır. Bebivita toplamda 240 çeşit ürün gamından oluşmaktadır. Tüm satış yapla ülkelerde aynı reçeteler ilgili ülkenin dil seçeneğine ve yasalarına uygun olarak etiketlenmektedir. Satışı yapılan 22 ülkede gün geçtikçe yeni çeşitler ile ürün gamı zenginleşmektedir.

Şeker ve tuz içermeyen meyve ve sebze püresi ile geleneksel damak tadında sütlaç bu ay bebek ve küçük çocukların tüketimi için raflarda yerini almıştır. Özellikle tek çeşit meyveden oluşan ve alerji riski yüksek grupta bile kullanılan elma püresi, karışık sebze ve sütlaç 125 gr’lık cam ambalajda satışa sunulmuştur.”

Bebivita markasında en çok tercih edilen ek gıda ürünleri

“Anneler ek gıdaya başladıktan sonra kahvaltı ve ara öğün tercihlerini zenginleştirmek istemektedir. Bu sebeple ürün çeşitliliği de çok önemlidir. En çok sevilen karşık mamamız kırmızı meyveli sütlü ek gıdamız ve sütlü bisküvili ek gıdamızdır. Aslında üm ek gıdalar tercih edilmekle birlikte bu iki ürün annelerin yol arkadaşı durumunda diyebiliriz.

Bebivita ailesi olarak; anne ve babalara en kıymetlileri bebeklerini sağlıkla büyütecekleri günler diliyoruz.”

GÜNDEM
Haber Merkezi
17.02.2020

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin