Belediye Pasajı kozmetik dünyasına döndü

Belediye Pasajı kozmetik dünyasına döndü

Gaziantep’in en çok bilinen pasajlarının başında gelen Belediye Pasajı bir zamanların gözde alış veriş mekanları arasında yer alırken, şimdilerde ise gözden düşmüş gibi görünüyor. Pasaj esnafı vatandaşların yeniden ilgisini çekebilmek için pasajın önemli bölümünü kozmetik ürünleri satan işyerlerine çevirdiler.

KOZMETİK SATICILARININ SAYISI ÇOĞALDI

Günümüzde kozmetik ürünlerine yönelik artan ilgiyi avantaja çevirmek isteyen Belediye Pasajı esnafının önemli bölümü işyerlerini kozmetik satışına çevirdi. Bu şekilde iş yaptıklarını anlatan pasaj esnafı satışlardan oldukça memnunlar. Pasaj esnaflarından Mustafa Temiz, “Ben yıllardır Belediye Pasajı esnafı olarak yaşamımı sürdürüyorum. Pasajda kozmetik işine ilk başlayan kişi oldum. Benden sonra bazı arkadaşlarımızla bu işe yöneldiler. Şimdi pasajın önemli bölümü kozmetik ürünlerinin satıldığı işletmelere dönüştü” diye konuştu.

BELEDİYE PASAJINDA ALIŞ-VERİŞ HACMİ ARTTI

Gaziantep’in en önemli pasajlarının başında yer alan Belediye Pasajı yıllarca kente gelen yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı olmuştu. Kentte yaşayan vatandaşların önemli bölümünün alış veriş yaptığı pasajda yaşanan bazı olumsuzlardan dolayı iş hacminde düşüş yaşanmıştı. Son 2 yıldır kozmetik ürünlerinin satıldığı bir yer haline dönüşen pasajda işletme sahipleri alış verişte yaşanan yoğunluktan dolayı oldukça mutlular.
AYSU YIKMIŞ

GÜNDEM
Haber Merkezi
24.01.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin