Beril Öztürk Gaziantep’i temsil edecek

Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü tarafından Elazığ’da düzenlenen “Anadolu Yıldızlar Ligi Yüzme Yarı Finali”nde...
Beril Öztürk Gaziantep’i temsil edecek

Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü tarafından Elazığ’da düzenlenen “Anadolu Yıldızlar Ligi Yüzme Yarı Finali”nde, Özel SANKO Okulları öğrencisi Beril Öztürk çeşitli kategorilerde 3 altın ve 1 gümüş madalya kazandı.

Gaziantep, Van, Elazığ, Adıyaman, Malatya, Diyarbakır, Siirt, Bingöl, Ağrı, Kilis ve Şanlıurfa il karmalarının katıldığı yarı final yarışmalarında Gaziantep’i başarıyla temsil eden Beril Öztürk, 50 metre kurbağalama, sırtüstü ve 4x50 metre karışık bayrak stillerinde birinci olarak altın madalya, 200 metre serbest stilde ise ikincilik derecesini elde ederek gümüş madalya aldu.

Öğrencileri Beril Öztürk’ü kutlayan Özel SANKO Okulları Beden Eğitimi Öğretmeni Meltem Kılıçaslan Kalkan, Çanakkale’de düzenlenecek final müsabakalarında Gaziantep’i temsil edecek olmanın gururunu yaşadıklarını söyledi.

SPOR
Haber Merkezi
13.03.2017
Etiketler

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin