Binevler’e hırsızlar dadandı

Binevler’e hırsızlar dadandı

Binevler Mahallesi’nde son günlerde üst üste yaşanan hırsızlık olayları karşısında vatandaşlar şaşkına bir o kadar da korkuya büründü. Binevler Mahallesi Muhtarı Ali Köse, hırsızların bölgede sadece bir bakkal dükkanına 1 hafta içerisinde 2 kez girerek soygun gerçekleştirdiğini dile getirdi.

MAHALLENİN BAKKALARI HIRSIZLARIN HEDEFİNDE

Son günlerde yaşanan hırsızlık olayları karşısında şok olduklarını anlatan Binevler Mahallesi Muhtarı Ali Köse, “Mahallemiz Şahinbey ilçesinin en sakin ve güzel mahallelerinden bir tanesi. Mahallemize son günlerde musallat olan hırsızlar karşısında şaşkına döndük. Özellikle bakkal dükkanların hırsızların hedefinde olduğunu görüyoruz. Polis ekipleri yaşanan hırsızlık olayları karşısında tüm önlemleri alıyorlar ama hırsızlık olaylarının önüne bazen geçemiyoruz” dedi.

“MUHTARLIĞIN YANINDA BİLE SOYGUN OLDU”

Mahalle muhtarlığının hemen yanında yer alan bakkal dükkanının üst üste iki kez soyulduğuna dikkat çeken Binevler Mahallesi Muhtarı Ali Köse, “Bakkal sahibi vatandaşımıza geçmiş olsuna gidiyoruz, daha biz adama geçmiş olsun demeden başka bir işyerinin soyulduğu haberi geliyor. Biz mahallemizde hırsızlık olaylarının yaşanmamasını ve bölgede gerekli tedbirlerin alınmasını istiyoruz. Bu konuda güvenlik güçlerimizin mahallemizde daha duyarlı bir çalışma ortaya koymasını talep ediyoruz” şeklinde konuştu.

ÖZEL HABER
Fatih Çeliktürk
14.03.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin