Bir yıldız daha

Fenerbahçe Futbol Okulu'ndan bir yıldız daha
Bir yıldız daha

Kurulduğu 2003 yılından bu yana birçok başarıya imza atan Fenerbahçe Gaziantep futbol okulu bünyesinde yetiştirdiği birçok öğrenciyi Türk futbolunun önemli kulüplerine kazandırmaya devam ediyor. Bu başarılara yeni yıldızlar daha ekleyerek Fenerbahçe Gaziantep futbol okulu bünyesinde eğitim alan 2004 doğumlu Orta saha mevkii nde oynayan Yusuf Can Toplu’yu Türk futbolunun önemli ve köklü takımlarından biri olan Osmaniye Spor’a verdi.

Konu ile ilgili açıklama yapan Fenerbahçe Gaziantep futbol okulu sorumlusu Mahir Yılmaz “kurulduğumuz günden bugüne hedefimiz bilgi ve birikimlerimizi gençlerimize en iyi şekilde aktarmak ve onların yolunu aydınlatacak çözümler üretmek olmuştur. Fenerbahçe spor okulları yaptığı çalışmalarla tüm Türkiye’ye örnek olmuştur bizim en önemli felsefemiz ‘’Fenerbahçe Türk futbolunun lokomotifidir’’ biz bu söylemi kendimize görev edinerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu nedenle bölgenin Futbolcu Fabrikası olarak övgüler alıyoruz Türkiye’nin her yerinden antrenör arkadaşlarımız bizden oyuncu istiyorlar bu da bana bir Gaziantepli olarak gurur veriyor bu ilgiye güvene layık olmak için var gücümüz ile çalışıyoruz. Tek eksiklerinin tesis olduğunu belirten yılmaz çok daha yetenekli ve ahlaklı öğrencilerimizi Türk futboluna kazandırmak için tesisleşme üzerinde de çalışmalarımız devam ediyor.

Türk futboluna kazandırılan her futbolcuda ayrı bir gurur yaşadığını dile getiren Yılmaz konuşmasına şöyle devam etti;

Fenerbahçe Gaziantep futbol okulu olarak Gaziantep ve Türk futbolunun emrinde olduklarını söyleyen yılmaz biz bir futbolcuyu yetiştirip hazır hale getiriyoruz ve hiçbir bedel talep etmeden takımlarımıza öneriyoruz bizden oyuncu isteyen ve emeğe saygı duyan herkese ve takımlara kapılarının açık olduğunu ifade eden yılmaz; Yusuf’un Osmaniye spora kazandırılmasında bize destek olan Osmaniye spor alt yapı sorumlusu Nuh hocama teşekkür eder Öğrencilerimizin Osmaniye sporumuza, ailelerine ve Futbol Okulumuza Hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim dedi…

GÜNDEM
Haber Merkezi
6.09.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin