Boş bina cayır cayır yandı

Boş bina cayır cayır yandı

Bey Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde kullanılmayan boş binada yangın çıktı. Çevrede bulunan vatandaşların haber vermesinin ardından olay yerine gelen ekipler yangını kısa süre içerisinde söndürdü.

KORKUTAN YANGINA İTFAİYE KISA SÜREDE MÜDAHALE ETTİ

Pazar günü sabah saatlerinde yaşanan yangının neden çıktığı konusunda yetkililer henüz bir açıklama yaptı. Fakat çevre sakinleri kullanılmayan binada madde bağımlılarının kaldığını ve yangının da bunlar tarafından çıkartılmış olabileceğine dikkat çektiler.

İLK MÜDAHALE ZABITA EKİPLERİNDEN GELDİ

Atatürk Bulvarında görevli zabıta memurlarının dumanı fark etmesinin ardından yangının çıktığı boş binaya koşan memurlar binada kimsenin olup olmadığını kontrol ettiler. Zabıta ekiplerinin ardından bölgede görevli polis memurları da vatandaşları olay yerinden uzaklaştırdılar.

YANGIN DİĞER BİNALARA SIÇRAYABİLİRDİ

Atatürk Bulvarı Şehitler Abidesinin yer aldığı ara sokak içerisinde başlayan ve kısa sürede büyüyen yangın itfaiye ekiplerinin kısa sürede müdahalesi ile diğer binalara sıçraması son anda önlendi. Olay yerinde görev yapan itfaiye erleri söndürülen yangının ardından ise binada soğutma çalışması yürüttü.

POLİS OLAY YERİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Yangının çıkışıyla ilgili olarak polis görevlileri itfaiye ekipleriyle birlikte geniş çapta araştırma yaptı. Yapılan incelemelerin ardından yangının neden çıktığı açıklanacak.

GÜNDEM
Aysu Yıkmış
12.01.2020

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin