Böyle olur ağaların düğünü

Böyle olur ağaların düğünü

Gaziantepli İşadamı Nihat Avcı’nın oğlu Mehmet Şah Avcı ile Ahmet Karakaş’ın kızı Aslıhan Karakaş düzenlenen muhteşem bir düğün töreni ile dünya evine girdiler. Burç Park’ta düzenlenen düğün töreni siyaset, iş dünyası ile spor dünyasını bir araya getirdi. Ağaların bir araya geldiği düğün töreni muhteşem bir atmosferde geçti.

YÜZLERCE SEÇKİN DAVETLİ GECENİN
İLERLEYEN SAATLERİNE KADAR EĞLENDİLER

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi eski Başkanlarından Celal Doğan’ın yanı sıra Kadıoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Kadıoğlu, çok sayıda işadamı, siyasetçi ve spor insanının katıldığı düğün töreninde bir birinden değerli ses sanatçıları sahne aldı. Davetlilerin kapıda karşılandığı düğün töreninde genç çiftler misafirleriyle yakından ilgilendiler.

GENÇ ÇİFTLERİN MUTLULUĞU GÖZLERİNDEN OKUNDU

Nihat ve Adile Avcı’nın yakışıklı oğlu Mehmet Şah ile Ahmet ile Filiz Karakaş’ın güzel kızı Aslıhan Burç Park’ta düzenlenen muhteşem düğün ile yaşamlarını birleştirdiler. Gaziantepli İşadamı Nihat Avcı bu mutlu günde yer yer duygulandı. Birbirlerine uyumları ile göz kamaştıran Aslıhan ile Mehmet Şah çifti muhteşem düğün töreni ile bekârlığa veda edip, evliler kervanına katıldılar. Birbirlerini ilk görüşte âşık olan ve bu aşklarını önceki gün yapılan muhteşem düğün töreni ile perçinleştiren Aslıhan-Mehmet Şah Avcı çiftinin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Burç Park’ta yapılan muhteşem düğün törenine yüzlerce çiçek gelmesi rekor olarak yorumlandı.

GENÇ ÇİFTLER SAHNEDEN İNMEDİ

Davetlilerin gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendiği düğün töreninde İşadamı Nihat Avcı misafirleriyle yakından ilgilendi. Nihat ve Adile Avcı’nın yakışıklı oğlu Mehmet Şah ile Ahmet ile Filiz Karakaş’ın güzel kızı Aslıhan Burç Park’ta düzenlenen düğün töreninde genç çiftlerin sahneden inmediği görüldü. Muhteşem sesleriyle davetlileri büyüleyen sanatçılar ise beğeni topladı. Hakimiyet Gazeteci olarak genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

GÜNDEM
Bülent Öner
4.08.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin