Bozuk ve bakımsız yollar onarılıyor

Şehitkamil Belediyesi, cadde ve sokaklarda oluşan çukurları onarmak için, asfalt...
Bozuk ve bakımsız yollar onarılıyor

Şehitkamil Belediyesi, cadde ve sokaklarda oluşan çukurları onarmak için, asfalt yama çalışmalarına başladı. 8 Şubat ve Selimiye Mahallelerinde yapılan asfalt yama çalışmaları vatandaşlar tarafından olumlu karşılandı.

YAPILAN ÇALIŞMALAR MAHALLE SAKİNLERİNİ MEMNUN ETTİ

Kış mevsimi ile birlikte cadde ve sokaklarda oluşan çukurlar sürücülere zor anlar yaşatırken ve aynı zamanda olası bir kazaya sebebiyet vermemesi amacıyla, Şehitkamil Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde çalışmalara başladı. Çalışmalara 8 Şubat ve Selimiye Mahallelerinde başlayan ekipler, bozuk ve bakımsız tüm yerlerde asfalt yama çalışması yaptı.  Mahalle ve sokaklarındaki çalışmalardan memnun olduklarını belirten vatandaşlar; “Bahar aylarının gelmesiyle birlikte, Şehitkamil Belediyemiz tarafından çalışmalara başlandı. Mahallemizde kış aylarında yoğun yağışlarla birlikte oluşan bozuk ve bakımsız yollar, asfalt yama çalışmalarıyla onarılıyor. Yapılan çalışmalarla birlikte cadde ve sokaklarımızda eksik hiçbir yer kalmıyor. Yapılan hizmetlerden memnunuz. Yapılan bu hizmetlerden dolayı emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dediler.

GÜNDEM
Haber Merkezi
2.05.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin