Bu kurslarda hayat var

Bu kurslarda hayat var

Büyükşehir Belediyesi Çocuk Sanat Merkezi, 2019-2020 eğitim-öğretim yılı etkinlikleri kapsamında birbirinden farklı atölye çalışmalarıyla binlerce öğrenciye hitap edecek.

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı bünyesinde hizmet veren Çocuk Sanat Merkezi, 2019-2020 eğitim ve öğretim yılı okul dönemi etkinliklerini dolu dolu geçirecek.  Etkinlikler kapsamında mozaik, resim, tasarım, drama, ebru, el sanatları ve müzik olmak üzere, her gruba beşer hafta süreyle birbirinden farklı atölye çalışmaları düzenlenecek ve bu sayede binlerce çocuğa hizmet verilecek.
Sosyal etkinlik doğrultusunda özgün çalışmaların yapıldığı Çocuk Sanat Merkezi'ne öğrenciler kadar öğretmenler de yoğun ilgi gösterdi. Okul dönemi boyunca aktif bir şekilde faaliyet gösteren Çocuk Sanat Merkezi; okulların eğitim ve öğretim yılı boyunca faaliyetlerini sürdürecek.  Buna göre, 7-16 yaş grubu tüm çocukları Resim, Seramik, Tasarım, Mozaik, Drama, Ebru, El Sanatları ve Yöresel Halkoyunlarının yanı sıra Gitar, Keman, Bağlama ve Org dalında müzik enstrümanları kursları açılacak.

Kurs kayıtları için müracaatlar, Gaziantep Sanat Merkezi’nde (Eski Adliye Sarayı) bulunan Çocuk Sanat Merkezi’ne yapılabilecek.

GÜNDEM
Aysu Yıkmış
19.11.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin