“Bu millet yıkım ekibine oy vermez”

“Bu millet yıkım ekibine oy vermez”

AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, muhalefet partileri için “Yıkım Ekibi” benzetmesini yaptı. Koçer, “Onlar yıkım, biz yapım ekibiyiz” dedi. Aktoprak Mahallesinde SKM açılış törenine katılan Koçer vatandaşların büyük ilgisiyle karşılaştı.

Muhalefet partilerinin ortaya hiçbir somut proje koyamadığını ve milletin sorunlarına çözüm üretemediğini belirten AK Parti Milletvekili Koçer, “Biz proje partisiyiz. Gerek Gaziantep, gerekse de Türkiye genelindeki mega projelerimizle milletin sorunlarına çözüm üretiyoruz. Onlar politikalarını yıkım üzerine kurmuş. Geldiklerinde yıkacaklarını, durduracaklarını ve satacaklarını söylüyorlar. Yıkım ekibi olarak değil yapım ekibi olarak vatandaşın hizmetindeyiz” şeklinde konuştu.

SÖYLEMLER GAYRİ CİDDİ

Koçer, seçmenlere yaptığı çağrıda, partilerin projelerini inceleyerek, oy kullanmalarını istedi. Koçer, şöyle dedi: “Seçmenler araştırsın. Her partinin projelerine baksınlar, incelesinler. Muhalefetteki tüm partilerin projelerini üst üste koysan AK Parti’nin projelerinin yarısı kadar etmez. Muhalefetlerin söylemleri gayri ciddi. Çok fazla yalan ve yıkım hesabı var. Ben bu kadar hamaset, popülizm ve yalan dolu bir dönem görmedim. Halkı kandırmak ve halkın zihnini karıştırmak üzere çok fazla yalan söyleniyor. 

SİYASET PROJE ÜRETMELİ

Bu millet yıkım ekibine oy vermez. Yıkım üzerine değil yapım üzerine konuşmak gerek. İnsanlara ne getireceksiniz, bunu açıklayın. Projelerini açıklasınlar. Siyaset insan için ve hizmette yarışacağız.  Önümüzdeki 5 yıl içinde METRO tamamlanacak. Dülük’ün altını 3 kilometrelik tünelle Organizeyi şehre bağlayacağız. Sağlıkta, eğitimde projelerimizi ortaya koyduk. Havalimanının temelini geçtiğimiz günlerde attık. Fuar alanını 3 kat büyütmeyi proje olarak önümüze koyduk. Sanayide büyük değişim ve dönüşüm projesi başlatıyoruz. Sanayinin değişim ve dönüşüm projesi çok önemli. 5 Organize Sanayi Bölgesi, binin üzerinde işyeri, 150-200 bin arası istihdam sağlayan Türkiye’nin en büyük 6.büyük sanayi metropolü. Bu şehirde sanayiden ekmek yiyen ciddi bir nüfus var. Ekonomi sanayi üzerine dönüyor. Biz yeni Endüstri 4.0 başlığı altında değişim ve dönüşüm projesini başlatıyoruz. Bu bir vizyon projesidir. Anadolu proje üretmeli, siyaset proje üretmeli”.

GÜNDEM
Haber Merkezi
12.06.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin