Burası da Gaziantep’in Nişantaşı

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Nişantaşı Sokak...
Burası da Gaziantep’in Nişantaşı

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Nişantaşı Sokak yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı oldu.

Birbirinden nezih mekanların yer aldığı Nişantaşı Sokak’ta en çok dikkat çeken mekan ise Balkon Cafe oldu. Sokağın en nezih mekanı olma özelliğini taşıyan Balkon Cafe yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı oluyor.

BALKON CAFE YERLİ VE YABANCI TURİSTLERİN İLGİ ODAĞI

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından alt ve üst yapısı yenilenen Nişantaşı Sokakta bir birinden nezih mekanlar yerli ve yabancı turistlere hizmet veriyor. İstanbul Nişantaşı Sokağı aratmayan görüntüye kavuşan Gaziantep Nişantaşı Sokak’ta yer alan Balkon Cafe 2 katlı yerinde yerli ve yabancı turistlerin yanı sıra Gazianteplilerinde ilgi odağı oldu. Deneyimli kadrosu ile hizmet veren Balkon Cafe aynı zamanda kentin önemli siyasetçilerini ve bürokratlarının da vazgeçilmez mekanı oldu.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SOKAĞI BAŞTAN AŞAĞIYA YENİLEDİ

Proje kapsamında Nişantaşı Parkı’nın ve sokağını da yenileyen Büyükşehir Belediyesi, burada da altyapı ve üst yapıda önemli değişiklikler yapıyor. Parkın ve sokağın görünümünü tamamen yenileyen Büyükşehir, parkın ortasına bir sinevizyon kurdu. Kuru ve hareketli havuzların yapıldığı parkta, tüm dükkanların tenteleri de yenileniyor.

ÖZEL HABER
Bülent Öner
1.05.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin